Франківський богатир судив Чемпіонат світу з силового екстриму (ФОТО)

Автор: Застава Максим

05 Dec, 2017 12:30

Поділитись публікацією
Франківський богатир судив Чемпіонат світу з силового екстриму (ФОТО)

У неділю, 3 грудня, у Запоріжжі у виставковому центрі “Козак палац” відбувся командний чемпіонат світу з силового екстриму до 105 кг.

Читайте також: Книги, театр, фітнес: на що відомі франківці планують витратити "ковідну" тисячу

За першість у чемпіонаті боролися п’ять команд.

У результаті змагань перше місце і золото чемпіонату завоювала збірна України. Друге місце – Норвегія, третє – Чехія, четверте – Канада, п’яте – Грузія.

За Україну виступали: Олег Пилипяк (Львів) – найсильніший юніор України,рекордсмен України; Валерій Газаєв (Мелітополь) чемпіон України 2017 та віце чемпіон Європи 2017 року, Віталій Герасимов (Дніпро) 2-разовий чемпіон світу 2009 та 2010 років, Олександр Дубовий (Кремінна)- майстер спорту України, переможець кубку України 2017 та рекордсмен України.

До суддівського складу увійшов Володимир Пиндус – найсильніша людина Прикарпаття, рекордсмен України, а також: головний суддя змагань 9-ти разова найсильніша людина України, 2-во разовий переможець кубку світу, рекордсмен України, Європи та Світу- Констянтин Ільїн (Чернівці); Секретар Валентин Бурмістров (Мелітополь) – рекордсмен України, майстер спорту України срібний призер кубка України 2017 року.

Варто відзначити феноменальний результат Олександра Дубового у вправі присідання з акселем на грудях. Він встановив рекорд України та Світу вставши 12 разів. До прикладу, прикарпатець Василь Вірастюк на змаганнях у Криму 2003 року вставав з такою ж вагою 5 разів.