Франківський боєць разом з побратимами вкрав у сепаратистів танк (ФОТО)

Автор: Турій Роман

06 Лют, 2015 14:20

Поділитись публікацією
Франківський боєць разом з побратимами вкрав у сепаратистів танк (ФОТО)
Військовослужбовці 2-го артилерійського дивізіону 128-ї механізованої бригади захопили у сепаратистів російський Т-72.

Цей танк більше тижня був “жахом” наших бійців, обстрілюючи їх позиції. Знищити його вогнем артилерії не вдавалося – ворожа «семьдесятдвойка» з’являлася несподівано, робила один-два постріли і ховалася.

«Дістав він нас вже пристойно», – зауважили артилеристи.

Тож наші хлопці зважилися на вилазку. В другій години ночі 6 сміливців пробралися на «сепарську» територію і таки знайшли цей ненависний танк. Він стояв біля невеликого будиночка. Заходити в будинок хлопці не стали, щоб не піднімати шум. Серед артилеристів був механік-водій МТЛБ, він запропонував танк …викрасти.

Коли Т-72 заревів і рушив, наші бійці побачили, як горе-танкісти вискочили з хати і в паніці розбіглися, хто куди. Напевно, подумали, що українці розстріляють будинок з гармати.

На трофейному танку артилеристи успішно повернулися на свої позиції. На захопленій бойовій машині відразу ж повісили український прапор.

Всередині знайшли документи (їх віддали кому треба) і російські сухпайки, йдеться на ukr-info.com. Поки що бійці використовують його як тягач – немає наводчика, котрий міг би вести вогонь з гармати. Але сподіваються, що фахівця їм надішлють і тоді трофей приєднається до вогневої мощі їхні батареї.

А ось імена героїв: Андрій Калініченко, Сергій Хорошковський, Володимир Вознюк,
Роман Смігоровський, Сергій Косаківський, Сергій Іванович.

І варто зауважити, один із бійців – франківець. Це Роман Смігоровський (на загальному фото – під українським прапором). Як повідомила кореспонденту Бліц-Інфо дружина Романа Марія, його призвали до війська 7 серпня 2014 року. А на сході чоловік перебуває з початку вересня.

До речі, на рахунку бійців 128-ї бригади це вже не перший танк, який перестав служити «рускому міру». Раніше були знищені ще два.