Франківський дев’ятикласник переміг на всеукраїнській олімпіаді з астрономії (ФОТО)

Автор: Турій Роман

02 Кві, 2019 11:56

Франківський дев’ятикласник переміг на всеукраїнській олімпіаді з астрономії (ФОТО)

Антон Перепелиця, учень 9 класу СШ №11,  здобув абсолютну першість у IV етапі Всеукраїнської олімпіади з астрономії та виборов диплом третього ступеня з економіки.

У департаменті освіти і науки міської ради розповіли більше про непересічного школяра, інформує “Галка”.

Кажуть, тільки неабияка працелюбність, наполегливість і впертість привели Антона до таких результатів. З дитинства він дуже допитливий. У молодших класах мультфільми були витіснені науково-популярними фільмами про природу та про Всесвіт. З першого класу – відмінник навчання. А усі олімпіади, в яких брав участь школяр, були для нього успішними. З кожним роком їх кількість збільшувалась, а разом з цим зростало бажання йти вперед та перемагати.

У 9 класі (2018-2019 н.р.) Антон спробував себе у 10 міських та в 7 обласних олімпіадах. Результат – 17 призових дипломів. Найцікавішими і найсуттєвішими стали перемоги з економіки та астрономії, адже цих предметів у шкільній навчальній програмі 9-класників ще нема. І тільки неабияка самостійна праця привела до успіху на IV етапі Всеукраїнських олімпіад.
Абсолютна перемога з астрономії серед десятикласників (диплом першого ступеня) дала Антону путівку на відбірковий тур міжнародної олімпіади з астрономії та астрофізики, яка відбудеться в Угорщині.

Степендіат міської ради у 2019 році Антон Перепелиця чудово грає на саксофоні та сопілці. З відзнакою закінчив дитячу музичну школу №2. Із захопленням читає детективи, твори класиків та сучасних авторів. Захоплення детективами також дало свої плоди: у минулому році став призером міського конкурсу «Велич таланту», написавши свою власну детективну історію. У житті користується принципом “Можливо все!”.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry