Франківський драмтеатр “зіграв весілля” з «Промприлад. Реновація» (ФОТО)

Автор: Зелінська Таня

10 Feb, 2021 15:26

Франківський драмтеатр “зіграв весілля” з «Промприлад. Реновація» (ФОТО)

Івано-Франківський драмтеатр і «Промприлад. Реновація» провели спільну пресконференцію та оголосили про співпрацю у форматі гуцульського весілля.

Читайте також: Всі актори провакциновані: як франківський драмтеатр працюватиме у "червоній" зоні

Нагадаємо, що 30-31 січня Франкіський драмтеатр задекларував на базі театру створення мультикультурного хабу та оголосив про співпрацю з «Промприлад. Реновація».

10 лютого біля драмтеатру влаштували святкову підготовку до підписання меморандуму про співпрацю з «Промприладом». Актори прикрасили свої машини кульками, як на весілля. Незвичну атмосферу створювала гра на цимбалах та гуцульські вбрання.

У внутрішньому дворику драмтеатру актори заграли у сурми, а генеральний директор-художній керівник франківського драмтеатру Ростислав Держипільський розповів, що це історична подія – підписання меморандуму.

«Якщо два сильних гравці нашого міста об’єднаються – театр та «Промприлад. Реновація», то нашу область, Україну, Європу та світ чекає справжній вибух», – говорить Держипільський.

Після цього актори сіли у «святкові авто»і вирушили до заводу – гучно сигналячи, інформує «Галка».

Співзасновник громадської платформи «Тепле місто», генеральний директор та ініціатор проєкту Юрій Филюк разом з колегами зустрічав акторів з хлібом та сіллю.

«Ми вже давно закохані! Ходіть до хати», – запросив Филюк до «Промприладу».

Він побажав, аби у них з театром були гарні діти у вигляді творчих проєктів.

«Для нас підписання меморандуму не якась формальність, нам тепло дружити і робити щось разом. Нам важлива культура, а театр – її прямий осередок. Це той випадок, коли «1+1» дорівнює більше, ніж два», – говорить Филюк.

Держипільський додав, що сьогодні вони узаконять свої стосунки.

««Промприлад. Реновація» вміє та знає те, чого не вміємо і не знаємо ми. Для них важливе мистецтво, тому ми теж можемо давати їм те, що вони не вміють і не знають. Українці не мають ділити, а – об’єднуватися», – наголосив він.

Першим спільним проєктом стане оновлена вистава «Ромео та Джульєта», яку будуть показувати на двох локаціях, але про це розкажуть у п’ятницю.

Филюк та Держипільський підписали меморандум та обмінялися «весільними» подарунками. Відтепер у «Промприлада» є ручка від дверей драмтеатру, а театр має відбиток плитки цеху, який є логотипом заводу.

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram, Instagram та Viber - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry