Франківський футзаліст відзначився переможним голом за збірну України

26 Вер, 2018 10:02

Збірна України з футзалу продовжила свою переможну серію у рамках Quadrangular international futsal tournament, який триває у Тебрізі. Цього разу “синьо-жовтим” вдалося здолати збірну Білорусі – 2:0. І знову, у другому ж матчі за нашу національну команду забив “ураганівець” Андрій Цілик.

На початку зустрічі білоруси мали чудовий шанс, аби вийти вперед, але ворота Юрія Савенка врятувала стійка. Після цього обидві збірні змарнували ще кілька нагод, аби розмочити рахунок. Зрештою, стартова двадцятихвилинка завершилася без голів, інформує Sport.if.ua з посиланням на сайт АФУ.

У другому таймі визначальним моментом став доволі швидкий гол Андрія Цілика, який відзначився після потужного удару зі штрафного на 25-ій хвилині. За 7 хвилин вдало завершив комбінацію української збірної Володимир Разуванов.

Це взяття воріт стало останнім у звітній зустрічі. Отже, 2:0 на користь збірної України, яка продовжує йти турнірним шляхом без втрат.