Франківський художник продає картини, щоб допомогти важкопораненому бійцю АТО (ФОТО)

Автор: Борис Марія

26 Лис, 2015 08:14

Франківський художник продає картини, щоб допомогти важкопораненому бійцю АТО (ФОТО)

Франківський художник Михайло Тимчук виставив свої дві картини на аукціон, щоб виручені кошти направити на допомогу важкопораненому бійцю АТО Олександру Харіну.

Читайте також: Бойовики спокійно звозять техніку і проводять передислокацію, користуючись тим, що українська сторона виконує мирні домовленості - Тимчук

Митець хоче допомогти, адже не так давно він переніс операцію по трансплантації нирки. Донором став рідний брат. Частина коштів була виручена на аукціоні власних картин.

У спільноті Вам – живопис, мені – життя розповіли про історію бійця, якому Михайло хоче допомогти.

“Олександр Харін – переселенець з Криму, який разом з родиною переїхав на Київщину. З грудня 2014 чоловік пішов захищати Україну, ставши бійцем Добровольчого батальйону ОУН Миколи Коханівського. Був поранений у ногу під Пісками в лютому 2015, та як тільки вилікувався, повернувся в стрій. Чоловік із позивним Джон у липні 2015 був уражений кулею ворожого снайпера. Відтоді перебуває в реанімації Дніпропетровської лікарні ім.Мечникова в стабільно важкому стані. Діагноз: вогнепальне поранення шиї, вогнепальний осколковий перелом С7 хребця, розрив стравоходу. Переніс операцію з видалення уламків хребців, однак у повному обсязі досягти мети операції через стан бійця не було можливості.
От уже 3 місяці він не рухається, не може самостійно дихати, отримує харчування через катетор безпосередньо в шлунок, але притомний і розмовляє губами. Консиліум за участю київських лікарів відклав планову операцію на хребті до за живлення стравоходу.
Друзі шукають вихід допомогти пораненому і просять допомогти визначитися з подальшим лікуванням Джона. Зараз ідуть перемовини з Науково-практичним центром нейрореабілітації «Нодус», однак з огляду на специфіку поранення необхідно шукати й інший надійний нейрохірургічний та реабілітаційний варіант, можливо, за кордоном. Кілька заявок до відомих клінік залишаються без відповіді. Усі виписки й знімки записані на диск і можуть бути оперативно надані тим, хто візьметься врятувати бійця.
Статусу учасника бойових дій Олександр не має. Дружина живе під реанімацією, а вдома на тата чекають двоє діточок. Попри організований збір коштів, наявної суми вистачить хіба на переліт до сусідніх країн. Допомогти: картка ПриватБанку 5168 7555 0566 5386 на ім’я дружини, Харіної Ірини Іванівни. Тел. для довідок і пропозицій: 0(67) 299-69-96, 0(63) 505-99-85, e-mail: [email protected]”, – йдеться у повідомленні.

Про картини: «Гладіолуси» (2015р.), полотно, олія, 60х80, та «Модерн» (2013), полотно, олія, 50х70 чекають на своїх покупців. Пересилка після продажу «Новою поштою» коштом покупця. Початкова ціна кожної роботи – 4500 грн. Обговорення і торг – у коментарях.

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram та Instagram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...