Франківський кандидат-ляшківець виступає за візовий режим з Росією та радикальну люстрацію

Автор: Турій Роман

30 Вер, 2014 13:03

Франківський кандидат-ляшківець виступає за візовий режим з Росією та радикальну люстрацію

Кандидат у народні депутати у Верховну Раду у мажоритарному окрузі №83 від Радикальної партії Олега Ляшка Сергій Палійчук розповів, чому йде у парламент.

Читайте також: Тільки 7% учнів задоволені харчуванням: в українських школах змінять меню

29-ти річний іванофранківець Сергій Палійчук вирішив балотуватися до Верховної Ради, оскільки в державі надзвичайно складна ситуація, яка потребує ряд радикальних дій. На часі військова, соціальна, правоохоронна, економічна реформа, каже кандидат. Зміни, вважає Палійчук, можуть продукувати лише нові молоді люди, котрі не обтяжені компроментуючим партійним комуністичним минулим.

“Так , ми молоді, без досвіду, не маємо багато грошей. І справді, в мене немає досвіду сидіти на корупційних схемах, брати відкати, немає досвіду обманювати. І я думаю, що саме такі люди потрібні у парламенті, такі люди мають будувати нову країну”, – каже Палійчук

Україна потребує не поверхневої, а кардинальної люстрації, вважає Палійчук. Він не розуміє, чому з нещодавно прийнятого закону забрали пункт про люстрацію виборних посад.

Також Палійчук готовий ініціювати реформу місцевого самоврядування – місцеві податки, вважає, мають залишатися в регіонах. Адже наразі регіональна влада змушена “бігати до Києва, просити грошей на ремонт шкіл, дитсадків, спортзалів”.

Сергій Палійчук виступає за скасування закону про позаблоковий статус України, та вступ держави в НАТО. А ще на думку місцевого кандидата “Радикальної партії Ляшка”, країні варто запровадити візовий режим з Росією.

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram та Instagram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...