Франківський Марадона: юний футболіст “Прикарпаття” обвів пів команди суперника та забив гол-красень (ВІДЕО)

Автор: Костинюк Олександр

20 Sep, 2019 12:29

Франківець Владислав Семотюк забив шедевральний гол за “Прикарпаття U-19” у рамках Першої ліги юнацького чемпіонату України.

18 вересня у звітному турі іванофранківці вдома помірялися силами з однолітками із чернівецької “Буковини”. Матч закінчився розгромною звитягою прикарпатців – 4:1, інформує “Галка”.

Окрасою цієї гри став чудо-гол 18-річного Владислава Семотюка. На 33-ій хвилині матчу він потішив франківських вболівальників справжнім шедевром.

Хавбек продемонстрував холоднокровний і видовищний дриблінг і, почергово обігравши п’ятьох суперників, більярдним ударом відправив м’яча в самісіньку “шістку”.

“Голлассоо!!! Красень-гол Владислава Семотюка за команду “Прикарпаття U-19″”, – прокоментували на сторінці клубу в соцмережі Facebook.

До слова, це не єдиний гол Семотюка в цьому матчі – на 60-ій хвилині гравець відзначився дублем.