Франківський міський суд помістив під варту прикарпатця, підозрюваного у тероризмі

Автор: Турій Роман

01 Sep, 2014 19:53

Поділитись публікацією
Франківський міський суд помістив під варту прикарпатця, підозрюваного у тероризмі

До Івано-Франківського міського суду було доставлено мешканця одного з райцентрів Прикарпаття, 1973 року народження, якого досудові органи слідства обвинувачують у тероризмі та незаконному зберіганні зброї.

У ході проведення досудового розслідування встановлено, що мешканець одного з міст Івано-Франківської області у квітні-липні 2014 року  приймав участь у м. Слов’янську Донецької області в складі незаконних військових формувань терористичної організації так званої “Донецької народної республіки” у збройному протистоянні підрозділам правоохоронних органів і Збройних сил України, які приймають участь в АТО (несенні служби на блок-постах зі зброєю та у військовій камуфляжній формі з нашитими відзнаками “Новороссія”, етапуванні затриманих у райвідділі СБУ і допиті їх в підвальному приміщенні вказаної будівлі).

Крім того, у серпні 2014 року у ході проведення санкціонованого обшуку за місцем проживання підозрюваного було виявлено та вилучено 7 предметів, які ззовні схожі на боєприпаси та 1 предмет, схожий на вибухову речовину з вмістом тротилу.

1 вересня 2014 затриманому прикарпатцю вручено повідомлення про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 258-3 КК України.

В судовому засіданні встановлено, що затриманий підозрюється у вчиненні особливо тяжкого та тяжкого злочинів, за які законом передбачено покарання у вигляді позбавлення волі на значний термін, перебуваючи на волі він може переховуватися від органів досудового розслідування, усвідомлюючи неминучість покарання за вчинення злочину у вигляді позбавлення волі.

Тому Івано-Франківський міський суд постановив застосувати щодо підозрюваного запобіжний захід у виді тримання під вартою.