Франківській молоді влаштували екскурсію у СІЗО, аби врятувати від необдуманих кроків (ВІДЕО)

Автор: Зелінська Таня

04 Лют, 2019 07:45

Франківській молоді влаштували екскурсію у СІЗО, аби врятувати від необдуманих кроків (ВІДЕО)

У рамках проекту “Молодіжні радники поліцейських” студентам та учням училищ і коледжів Івано-Франківська показали де і як живуть засуджені та ув’язнені.

Читайте також: Оновлений логотип презентувала "Молода Просвіта Прикарпаття" (ФОТО, ВІДЕО)

Заступник начальника Івано-Франківської установи виконання покарань Іван Гурик розповідає, що в СІЗО потрапляють неповнолітні позбавлені батьківської уваги, інформує “Галка”.

“Діти залишаються самі з собою, тобто батьки їдуть десь закордон, заробляють гроші, а дідусі та бабусі зайняті веденням домашнього господарства, тому діти представлені вулиці, друзям, знайомим. Вони спілкуються у своєму світі, на який дорослі мають мало який вплив”, – говорить Гурик.

Тут відбувають покарання засудженні та ув’язненні чоловіки, жінки і неповнолітні. Побачити життя за гратами мала змогу молодь з ГО “Молода просвіта Прикарпаття”.

“Насправді, поки не побачиш і не відчуєш цю систему, яка покликана виправляти негативні явища, тоді не зрозумієш, що потрібно говорити молоді, яка має ризик потрапити сюди”, – зазначає голова громадської організації Євгенія Бардяк.

Неповнолітні ув’язненні поділилися з молоддю своїм негативним досвідом, кажуть, що не варто робити те, що може зламати життя, тільки потрапивши за грати усвідомлюєш ціну свободи.

Детальніше в сюжеті ТРК “РАІ”.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 


Loading...