Франківський “Новий театр” кличе на ексцентричну драму “Двері” (ВІДЕО)

Автор: Зелінська Таня

31 Mar, 2023 09:39

Поділитись публікацією
Франківський “Новий театр” кличе на ексцентричну драму “Двері” (ВІДЕО)

Новий театр запрошує на виставу про жіноче щастя “Двері”, яку покажуть 5 квітня в Івано-Франківській обласній філармонії.

Чому жінки так пізно зважуються на щастя?

Величезна кількість жінок після тридцяти починає про щось шкодувати. Хтось думає, що повинні терміново завагітніти, інші жінки думають, що час знайти «нормального» чоловіка.

Жити в постійній нелюбові до себе дуже важко, і чим довше триває такий стан, тим гірше людина почувається і тим більш обтяжливо оточенню. Тому рано чи пізно приходить розуміння того, що треба якось вибиратися з цього стану і вчитися себе любити.

Запрошуємо на ексцентричну драму “Двері”, яка відбудеться 5 квітня о 18:00 в Івано-Франківській обласній філармонії імені Іри Маланюк!

Режисер: Андрій Кирильчук

За п‘єсою Ганни Яблонської

Актори: 

Катя – Анна Андрусишин, Ірина Деблюк

Саша – Юлія Амплейкіна, Ольга Дуркало

Анотація:

У провінційне містечко зі столиці приїжджає успішна та авторитетна журналістка, де волею випадку змушена провести ніч з прибиральницею місцевого готелю. Двом молодим жінкам з різним соціальним статусом та світоглядом буде відведений час, щоб проаналізувати власний життєвий досвід та пройти шлях від категоричного неприйняття одна одної до усвідомлення власної спорідненості у прагненні мати право на власне щастя. 

 Це коротка нічна розмова сповнена таємничості та містики, в основі якої криються глибокі проблеми гендерних стереотипів.

 Автор п’єси наша співвітчизниця з Одеси Ганна Яблонська, талановита драматургиня «Нової хвилі».  Життя, якої трагічно перервано терористичним актом у віці 29 років.

Детальніше про виставу:

https://if.kontramarka.ua/uk/dveri-74469.html

Квитки в касі філармонії та на сайті Контрамарка за посиланням:

https://widget.kontramarka.ua/uk/widget11site12077/widget/event/76797

Театр надає можливість вимушеним переселенцям безкоштовно відвідати наші вистави за попереднім записом за номером:

068 216 79 35 (кількість місць обмежена)

Телефон для довідок: 068 216 79 35