Франківський обласний госпіталь ветеранів війни отримав міжнародну допомогу (ФОТО)

Автор: Сидорчук Василь

12 Вер, 2018 10:43

Поділитись публікацією
Франківський обласний госпіталь ветеранів війни отримав міжнародну допомогу (ФОТО)

Ковдри і подушки придбали для обласного госпіталю, що в Коломиї, Благодійний Фонд “Міжнародна Асоціація Підтримки України” та україно-данська волонтерська спіла “Bevar-Ukraine”.

Читайте також: Журналістці Оксані Кваснишин потрібні кошти, щоб продовжити лікування від раку

Комунальний заклад “Івано-Франківський обласний госпіталь втетеранів війни”, де лікуються і проходять реабілітацію учасники тепершньої віни на сході України, отримав допомогу від міжнародних благодійних організацій, повідомляє “Курс”, інформує “Галка”.

“За ініціативи Оксана Кваснишин і підтримки Кушнірук Михайло та Михайло Рогів “Міжнародна асоціація підтримки України” надала 50 комплектів ковдр та подушок для Обласного госпіталю учасників бойових дій в Коломиї”, – повідомив коломийський журналіст що супроводжуав передачу гуманітораного вантажу.

“Усе це – титанічна робота Благодійний Фонд “Міжнародна Асоціація Підтримки України” та україно-данської волонтерської спілки “Bevar-Ukraine”, – додала франківська журналістка Оксана Кваснишин.

Вона порекомендувала землякам підписатись на “МАПУ”, там багато різних проектів для воїнів АТО та їхніх родин: лікування, реабілітація після поранення, відпочинок діток, психологічна реабілітація для всієї родини бійця.

Оксана Кваснишин продовжує долати онкологію в одній з німецьких клінік. Нещодавно журналістка повідомила, що збирає історії, де є присутність Бога,  для майбутньої книги.