“Франківський півмарафон” утретє скликає учасників

Автор: Людмила Баран

15 Jun, 2016 12:38

Поділитись публікацією
“Франківський півмарафон” утретє скликає учасників

У місті 25 вересня втретє відбудеться Франківський півмарафон. Обіцяють і спортивний забіг, і веселе свято для всієї сім’ї.

Читайте також: Івано-Франківські депутати закликали колег з Києва тримати "духовні скріпи"

Півмарафон влаштовує платформа «Тепле місто», її напрямок «Гарячий спорт». Про особливості цьогорічного заходу на прес-коференції 15 червня розповіли організатори.

«Цього разу націлюємося на півтори тисячі бігунів різного віку, мешканців Івано-Франківська та гостей міста. Хочемо надихнути людей на здоровий спосіб життя. Ми позиціонуємо біг як спорті і як відпочинок, для того, щоб відволіктися від буденних проблем», – сказав Ігор Крицак.

За словами Тетяни Василькевич, цього року для півмарафону вибрали слоган «Час біжить».

“Слово «час» дуже спортивне, спортсмени дуже пов’язані з часом, їм важливі хвилини, долі секунди, – сказала Василькевич. – Також слоган спонукає задуматися, на що ми витрачаємо час, чи ми його не марнуємо. Чи ми щось зробили для міста, для свого здоров’я для своєї сім’ї».

Олександр Шевченко повідомив, що зараз запускають 90-денну програму з підготовки до марафону. Щотижня для учасників проводитимуть відкриті тренування за участі професійних тренерів. Це буде доповнено кінопереглядами та лекторіями від професіоналів про те, як правильно бігати, щоб не нашкодити собі.

Також у липні заплановано провести “Кольоровий забіг”, а в серпні – “Нічний забіг”.

Ірина Лонич, яка відповідає за реєстрацію на марафон, розповіла, що заплановано біг на дистанції 21, 10 і 5 кілометрів. Дитячі забіги для різних вікових категорій будуть безкоштовними. Реєстрація на півмарафон відбуватиметься тільки в онлайн-режимі на сайті run.if.ua.  Крім того, відбувається набір волонтерів для допомоги у проведенні подій.

Трасу для забігу на 21 кілометр ще затверджують. Попередньо планується, що вона проходитиме через Вічевий майдан, парк Шевченка, стометрівку.

Під час півмарафону діятимуть музичні локації, будуть розіграші.  Працюватиме дитяча зона, де можна буде залишити своїх дітей, яких залучатимуть до різних активностей.

Перше відкрите тренування до “Франківського півмарафону” відбудеться у суботу, 18 червня, о 9 ранку на міському озері.