Франківський поліціянт очолив управління Хмельницької області

Автор: Людмила Баран

18 Вер, 2017 12:43

Поділитись публікацією
Франківський поліціянт очолив управління Хмельницької області

Поліціянтів  Хмельниччини очолив полковник Василь Віконський. Досі він був заступником начальника Управління Нацполіції в Івано-Франківській області. 

Особовий склад ГУ НП в Хмельницькій області ознайомили з новим очільником, передає Depo.Хмельницький.

Представив Василя Віконського Голова Національної поліції Сергій Князєв.

На представлення завітав також уже екс-очільник подільських правоохоронців Микола Семенишин, який також працював на Івано-Франківщині, а віднедавна очолює поліцію Донеччини.

36-річний полковник Василь Віконський, якого голова Нацполіції Сергій Князєв назвав “бойовим офіцером”, до цього був заступником начальника головного управління Нацполіції Івано-Франківської області.

До слова, Віконський не пройшов переатестацію під час реформи правоохоронних органів, але пізніше  поновився через суд.

Василь Віконський пропрацював у силовому блоці 14 років: з 15 березня 2003 року був призначений працівником міліції роти особливого призначення “Беркут”. У спецпідрозділі “Беркут” працював на різних посадах – від старшого сержанта аж до капітана. З березня 2014 року став заступником командира роти у “Беркуті”. 31 грудня 2014 року Василь Віконський його обіймав посаду заступника начальника УМВС з громадської безпеки. З листопада 2015 року – заступник начальника поліції ГУ НП в Івано-Франківській області.