Франківський правозахисник шукає партнерські організації у найпотужніших соціально-культурних осередках Німеччини
18 Чер, 2017 21:35
Із 17 по 20 червня Голова Правління івано-франківської «Молодіжної організації «СТАН» Ярослав Мінкін відвідає Берлін, Лейпциг та Дрезден у рамках програми Meet-up! German-Ukrainian Youth Encounters (Німецько-українські молодіжні зустрічі).
Читайте також: Хочу, щоб нас оцінювали не по мові, а по діях, які робимо, - переселенець з Луганська
Під час візиту до Німеччини громадський активіст зустрінеться з представни(ка/ця)ми недержавних організацій у містах, що є осередками культурного та соціального життя країни.
Серед основних завдань візиту пошук партнерів у проекті «Акції солідарності: сприяння міжкультурному діалогу та правам людини», котрий у наступному році планує втілити «Молодіжна організація «СТАН» (Івано-Франківськ) спільно з організацією «Культурний діалог» (Кременчук). Такими партнерами мають стати недержавні організації Німеччини, цінностями яких є Права Людини, культурне різноманіття, відкриті до обміну ідеями, із власними ефективними методами роботи на місцевому рівні. Проект «Акції солідарності» націлений об’єднати молодь двох країн навколо спільної мети: налагодження міжкультурного діалогу, поглиблення знань про права людини, захист культурного різноманіття, та поширення локальних акцій солідарності.
У межах цієї ініціативи щонайменше 10 активних молодих людей із Німеччини відвідають українські міста Київ, Івано-Франківськ та Кременчук. Для українських та німецьких активіст(ів/ок) організують воркшоп на тему Прав Людини в освітньому просторі «Хата-Майстерня», у високогірному селі, Бабин на Прикарпатті. У Міжнародний день миру активіст(к)и проведуть спільну українсько-німецьку акцію солідарності. Опісля неї група з 10-12 українських діяч(ів/ок) вирушить в освітню подорож Берлом, Нойрупіном та Дрезденом. Досягнення «Акцій солідарності» обговорять 10 грудня у Міжнародний день Прав Людини за допомогою телемосту.
Візит правозахисника Ярослава Мінкіна до Німеччини здійснюється завдяки програмі «Meet-up!German-Ukrainian Youth Encounters» (Німецько-українські молодіжні зустрічі). Завданням програми є активізувати відносини Німеччини та України, зміцнити прихильність молодих людей до фундаментальних цінностей демократії та порозуміння між людьми.
«Молодіжна організація «СТАН» є неурядовою організацією, основною метою діяльності якої є розвиток креативного громадянського суспільства через організацію та підтримку культурних, освітніх, соціальних та правозахисних ініціатив у громадах.
«Культурний діалог» – це громадська організація, заснована в Кременчуці, основною місією якої є розвиток спільнот шляхом соціальних трансформацій та міжкультурного діалогу