Франківський студент – срібний призер Чемпіонату Європи з боксу (ФОТО)

Автор: Зелінська Тетяна

25 Лис, 2020 17:49

Поділитись публікацією
Франківський студент – срібний призер Чемпіонату Європи з боксу (ФОТО)

Студент Прикарпатського національного університету Василь Ткачук виборов “срібло” на Чемпіонаті Європи з боксу серед молоді.

Читайте також: У Прикарпатському університеті відкриють представництво Інституту Юнуса Емре та вивчатимуть турецьку

22 листопада у чорногірському місті Будва відбулися фінальні поєдинки. У змаганнях на першість континенту взяли участь 175 спортсменів, які представили 22 країни Старого Світу, інформує “Галка” з посиланням на прсслужбу ПНУ.

Ректор університету Ігор Цепенда особисто привітав студента-чемпіона з високим спортивним досягненням. У зустрічі з ректором також взяв участь тренер Тарас Вінтоняк та декан факультету фізичного виховання і спорту Ярослав Яців.

Ігор Цепенда запевнив спортсмена та тренера про подальшу всіляку підтримку з боку університету, а Василь Ткачук розповів, що досягти успіху на першості континенту було нелегко. Цьому передували три місяці посилених тренувань, наполеглива праця і самовіддача на всі 100%.

«Я змалку любив спорт. Боксом почав займатися з 2015 року . Чому саме бокс? Як на мене, це – чоловічий вид спорту і мені дуже сподобався. Я завжди переглядаю бої наших відомих вітчизняних боксерів – Олександра Усика, Василя Ломаченка. Хочу бути як вони. Маю мрію стати олімпійським чемпіоном. І буду йти до цього», – поділився своїми планами Василь Ткачук.

За словами тренера, свого часу випускника Прикарпатського, Тараса Вінтоняка Василь увійшов до складу збірної України і вже незабаром розпочне підготовку до Чемпіонату світу з боксу.

Змагання світової першості, як повідомив тренер, відбудуться в квітні 2021 року в Польщі. Ректор та студент-чемпіон Василь Ткачук обмінялися сувенірними футболками відповідно з логотипом університету та європейського чемпіонату. Також на прохання спортсмена та його тренера ректор пообіцяв особисто приїхати на Чемпіонат світу, якщо на той час будуть скасовані карантинні обмеження.