Франківський ЦНАП – один з найкращих в Україні

Автор: Дубінець Вікторія

15 Вер, 2017 18:12

Франківський ЦНАП – один з найкращих в Україні

13 вересня у рамках покращення надання адміністративних послуг організували поїздку до Івано-Франківська представників Запорізької, Харківської та Дніпропетровської областей. Метою поїздки було вивчення кращих практик надання адміністративних послуг у місті.

Читайте також: Керівники громад Прикарпаття просять нардепів підтримати Закони, які збагатять місцеві бюджети (ФОТО)

ЦНАП Івано-Франківська співпрацює з німецьким товариством міжнародного розвитку GIZ. Як зазначили представники GIZ, центр надання адміністративних послуг Івано-Франківська є одним із найкращих ЦНАПів в Україні, і партнери GIZ неодноразово висловлювали бажання відвідати місто для ознайомлення з новітніми підходами до організації роботи та управління у сфері надання адміністративних послуг.

Учасників навчальної поїздки привітав міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків та зазначив, що Івано-Франківськ завжди ділиться досвідом з іншими органами місцевого самоврядування та переймає досвід в інших містах як України так і за кордоном.

«Такі навчальні візити є особливою можливістю обмінятися досвідом у сфері надання адміністративних послуг та діяльності органів місцевого самоврядування» – зазначив міський голова.

Під час зустрічі начальник відділу програмного та комп’ютерного забезпечення Андрій Чайківський представив використання сучасних інформаційних технологій у всіх сферах Івано-Франківська за принципом «Smart city».

Керівник ЦНАП міста Івано-Франківська Богдан Питель ознайомив учасників зустрічі з діяльністю центру та його територіальних підрозділів, використання у роботі ЦНАПу сучасних інформаційних технологій та запровадження нового сервісу «Мобільний адміністратор».

На завершальному етапі ознайомчого візиту провели робочу нараду, на якій окреслили шляхи покращення надання адміністративних послуг у муніципалітетах, які брали участь у візиті, йдеься на сайті міськвиконкому.

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram та Instagram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...