Франківський університет представив свої досягнення на Міжнародному форумі нафтогазової промисловості (ФОТО)

Автор: Зелінська Таня

23 Жов, 2018 21:40

Франківський університет представив свої досягнення на Міжнародному форумі нафтогазової промисловості (ФОТО)

У вівторок, 23 жовтня, в Києві розпочав роботу 21-й Міжнародний форум нафтогазової промисловості «Нафта та газ 2018».

Читайте також: Ректора університету нафти і газу нагородили відзнакою "Міць та гордість міста" (ФОТО)

Захід включає в себе міжнародну конференцію і профільну виставку послуг та обладнання для галузі, пише “Галка” з посиланням на сайт ІФНТУНГ.

Форум «Нафта та Газ» вже багато років відіграє роль майданчика для комунікацій фахівців нафтогазового ринку. Почесне місце на міжнародному заході займає презентація досягнень Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу, як єдиного в Україні закладу вищої освіти нафтогазового профілю. Здобутки університету на форумі представляє почесна делегація у складі: ректора, академіка НАН України Крижанівського Є. І., проректора з наукової роботи, проф. Чудика І. І., директора науково-дослідного інституту нафтогазової енергетики і екології, доц. Тершака Б. А., директора інституту природничих наук і туризму, доц. Омельченка В. Г., начальника відділу інформації та зв’язків з громадськістю Ковбанюка І. І., доц. кафедри суспільних наук Концур Н. М.

Окрім того, на майданчику «Нафта та газ» будуть представлені компанії, які ведуть розвідку і розробку нафтогазових родовищ, виконують поставки газу, виробляють бурове обладнання та інструмент, труби і запірну арматуру, регулятори тиску, прилади вимірювання та обліку газу, розробляють IT-рішення для галузі.

У рамках форуму також проходить велика міжнародна конференція під назвою «Нафтогазовий комплекс України: виклики та можливості», на якій науковці ІФНТУНГ проаналізують майбутнє освіти нафтогазової галузі та ознайомлять присутніх з сучасними технологіями інтенсифікації видобутку вуглеводнів та буріння.

Загалом під час масштабного міжнародного заходу на виставкових стендах можна ознайомитися з новітніми рішеннями від виробників з різних країн, а в конференц-залах – слухати доповіді провідних галузевих фахівців, щоб знати і розуміти тенденції та перспективи ринку у майбутньому.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry