Франківський “Ураган” на виїзді забив три “сухих” м’ячі новачкам чемпіонату (ВІДЕО)

Автор: Костинюк Олександр

14 Sep, 2020 09:13

12 вересня в Україні відзначають День фізичної культури та спорту, тож “дракони” привітали  зі святом власних вболівальників впевненою перемогою у Харкові. Одним з головних дійових осіб на майданчику став іменинник Микола Микитюк.

Гості вирішили не відкладати справу у довгу шухляду і вже на 3-ій хвилині повели у рахунку. Блискавичний обіграш Фаренюка та Микитюка завершився влучним пострілом капітана, який і відкрив лік голам у поєдинку. Забитий м’яч дозволив “драконам” заграти більш розкуто, тож нагоди почали виникати біля воріт харків’ян, а в центрі подій двічі опинявся Кордоба. Спочатку Роман гарматним пострілом зі штрафного струсонув стійку воріт, а згодом не менш потужно перевірив пильність голкіпера, але Бутов зіграв надійно. Підопічні Романа Перадзе доволі гостро “огризались” і вже Колтку довелось демонструвати власну майстерність після двох небезпечних ударів у виконанні Терентьєва. Втім, більше голів вболівальники за екранами власних гаджетів у першому таймі не побачили – 0:1.

Про це інформує Sport.if.ua з посиланням на пресслужбу НФК “Ураган”.

По перерві “дракони” продовжили контролювати хід подій на майданчику, зігравши у звичну для себе гру і взяття воріт не змусило себе довго чекати. Знову на перший план вийшов Микитюк, який двічі демонстрував суперникам свою “гармату”. Та якщо в першому епізоді Бутов зумів врятувати господарів від неприємностей, то в другому Микола не залишив шансів голкіперу – 0:2. На 33-ій хвилині франківці забили втретє. Це Лебідь, обігравшись з Шведом, пробив влучно у нижню “шістку” – 0:3.

За переваги у три м’ячі наставник гостей Максим Павленко задіяв третю “молоду” четвірку, а місце у воротах зайняв Левандівський. У завершальні хвилини харків’яни перейшли на гру “п’ять на чотири”, але цього дня молодий страж воріт не дозволив суперникам забити бодай гол престижу. В підсумку, 0:3 – “Ураган” перемагає та готується до гостьового поєдинку проти херсонського “Продексіму”.