Франківський “Ураган” привіз зі Львова результативну нічию (ВІДЕО)

18 Бер, 2019 09:34

16 березня франківські футзалісти у рамках 17 туру Екстра-ліги зіграли в результативну нічию з львівською “Енергією”.

На перших хвилинах суперники обмінялись непоганими нагодами: Мар’ян Пелех пробив повз ворота з хорошої позиції, а з ударом Юрія Когута впорався голкіпер “Енергії” Андрій Пітуля.

На майданчику було достатньо боротьби, разом з тим команди намагались діяти обережно, щоб не допускатись помилок. Тим не менш нагоди виникали біля обох воріт.

В “Енергії” варто відзначити удари Мар’яна Пелеха, Сергія Коваля, Олега Гасюка, на які зреагував голкіпер “Урагану” Володимир Кардаш.

Натомість воротар львівських “енергетиків” парирував постріли Даниїла Абакшина, Романа Кордоби та Ярослава Лебедя, ще одна атака “Урагану” завершилась ударом Андрія Цілика у поперечку.

Супершанс відкрити рахунок іванофранківці втратили на 15-ій хвилині. Впродовж однієї атаки “Урагану” сейви Андрія Пітулі та двічі каркас воріт врятували “зелено-білих” після ударів Артема Фаренюка, Юрія Когута та Андрія Федюка.

Згодом небезпечно пробивали Роман Кордоба, Артем Фаренюк, Микола Микитюк, Андрій Федюк, але голкіпер “Енергії” із небезпекою впорався.

А на останніх секундах першого тайму енергетики знову обмінялись моментами: удар Андрія Федюка прийняла на себе стійка воріт, а після пострілу Віталія Ковальчука та рикошету м’яч пролетів повз ворота.

У другому таймі львів’яни вирівняли гру, проте в Андрія Пітулі й надалі було достатньо нагод продемонструвати свою майстерність. Натомість в “Енергії” хороші нагоди відкрити рахунок мав Віталій Ковальчук, проте його першому удару трішки забракло влучності, а другий постріл парирував воротар.

На 28-ій хвилині “Енергія” вийшла вперед. Сергій Коваль красивим ударом зі штрафного майже з центру майданчика закинув м’яч “за комірець” голкіперу іванофранківців — 1:0.

Проте вже за хвилину “Ураган” зрівняв рахунок. Атаку гостей влучно завершив Андрій Федюк — 1:1.

Обидві команди мали ще нагоди відзначитися, але фінальна сирена так і зафіксувала в енергетичному дербі нічийний результат.

Оскільки київський “ХІТ” та херсонський “Продексім” теж розписали мирову 5:5, позиції команд у турнірній таблиці ТОП-6 не змінились: