Франківський “Ураган” у гольовій “перестрілці” поступився суперникам з Житомира (ВІДЕО)

17 Лют, 2020 18:48

Вдруге за тиждень франківський “Ураган” зіграв на виїзді проти команди “ІнБев”. Якщо в Кубку України вдалося впевнено обіграти опонентів, то в чемпіонаті сильнішими виявилися житомиряни.

Як і прогнозували раніше, обидві команди розпочали доволі обережно, а перший небезпечний момент створили “дракони”. Це Юрій Когут у ближньому бою не зумів переграти досвідченого Андрія Мельника. Непоганий шанс відзначитися мали Руслан Шеремета та Микола Микитюк, яким у завершальній стадії зовсім трохи бракували влучності. А от “пивовари” відповіли результативно – Микола Івановський ударом головою відкрив лік голам у матчі, інформує Sport.if.ua.

“Дракони” одразу помчали відіграватись, і вже Мельнику довелось демонструвати всю свою майстерність після дальніх ударів Даниїла Абакшина та Сергія Коваля. Вийшов переможцем досвідчений страж воріт і в ближньому бою з Назаром Шведом. На 14-ій хвилині “дракони” були винагороджені за старання – Сергій Коваль потужним дальнім пострілом вразив дев’ятку воріт житомирян і відновив паритет на табло.

За нічийного рахунку гості не збавили обертів й надалі тримали у напрузі “пивоварів”, які, в свою чергу, запропонували суперникам доволі грубу, за мірками футзалу, гру. Мельник знову переміг у дуелі з Даниїлом Абакшином, а після удару з лету від Романа Кордоби на допомогу житомирянам прийшла стійка. В атаці у відповідь господарі несподівано вийшли вперед – за сорок секунд до сирени на відпочинок капітан Роман Бакум запалив на табло спорткомплексу ФОК втішні для місцевих вболівальників 2:1.

Другий тайм розпочався з “холодного душу” для “драконів”. Це Максим Чеберяк дезорієнтував Кардаша, підправивши “круглого” після удару Дениса Бланка – 3:1. В наступні хвилини близькими до взяття воріт були Сергій Коваль, Андрій Федюк та Роман Кордоба, але Фортуна цього дня була на боці господарів. І коли, здавалось би, гол назрівав, відзначились знову “пивовари”. Денис Бланк чудово спіймав ігровий снаряд після розіграшу кутового, вразивши дев’ятку воріт Кардаша – 4:1.

Згодом Даниїл Абакшин забив свій десятий гол в чемпіонаті, з другої спроби відправивши м’яча точно за призначенням – 4:2. За три хвилини до фінальної сирени Руслан Шеремета вийшов у воротарській футболці, а “дракони” перейшли на гру вп’ятьох. Розіграш “зайвого” ледь не одразу завершився голом – удар Мар’яна Масевича голкіпер з труднощами перевів на кутовий. В наступній атаці свисток арбітра промовчав після відвертої гри рукою з боку Романа Бакума і капітан житомирян, приборкавши м’яча, відправив його у порожні ворота – 5:2. До кінця матчу “дракони” сквитали один гол. Це Мар’ян Масевич хитрим ударом у ближній кут забив свій другий м’яч в основі, та на більше гостям банально не вистачило часу – 5:3, “ІнБев” перемагає у домашній грі.

Наступний свій матч “Ураган” зіграє 22 лютого на домашній арені. Цього дня “дракони” у Манежі КФВ зійдуться з принциповим суперником львівською “Енергією” у рамках чвертьфіналу Кубка України. Початок гри о 12:00.