Франківський “Ураган” в останній грі року переміг у Рівному (ВІДЕО)

25 Гру, 2020 11:38

“Дракони” здобули перемогу над “Кардиналом”.

Більш активно звітний поєдинок розпочали господарі майданчика, які добряче тримали у напрузі голкіпера “драконів” Кардаша і створили кілька небезпечних нагод. Чого вартує лиш постріл Горпинича, після якого гостей від неприємностей врятувала стійка.

Відповідь франківців видалась не лише ефектною, а й результативною – Шеремета прихованим пасом знайшов Абакшина, який в один дотик запустив “круглого” поміж ніг Бакінському і відкрив рахунок у матчі. Втім за дві хвилини “кардиналівці” перевернули все з ніг на голову. Спочатку Кожем’яка замкнув дальну стійку після пасу Бондаря, а згодом Басича “забули” на п’ятачку при розіграші кутового – 2:1, інформує Sport.if.ua.

Такий поворот подій був явно не в планах наставника “драконів”, тож Максим Павленко взяв тайм-аут. І майже одразу команді вдалось відновити статус-кво. Це Фаренюк, обігравшись з Радевичем, увігнав ігровий снаряд у дальну дев’ятку – 2:2. Та найбільше градус пристрастей піднявся на 12-ій хвилині поєдинку, коли Кожем’яка двічі протягом двох секунд грубо зіграв проти Микитюка та Абакшина. І коли арбітр вже потягнувся за “гірчичником” для винуватця, гравець “Кардиналу” навмисно грубо відштовхнув нашого капітана, при цьому зачепивши і “людину в чорному”, який випустив з рук попередження.

Такий розвиток подій був оцінений арбітром Ключником у два вилучення – одне для Кожем’яки, інше для Микитюка, тож командам потрібно було дві хвилини зіграти в обопільній меншості. Під час гри “4х4” Максим Павленко дещо несподівано зняв Кардаша і у воротарській футболці вийшов Шеремета. Ризик сповна виправдав себе і на 14-ій хвилині Абакшин оформив дубль та вивів свою команду вперед – 2:3. Більше голів у першому таймі суперники не забивали, хоча непогані шанси не реалізували Мануйленко і Басич в господарів та Фаренюк у гостей.

Розпочалась друга половина гри з удару з гострого кута від Радевича – Бакінський лише з другої спроби зумів зафіксувати м’яча у руках. “Кардинал” відповів дальнім ударом у виконанні Мілінького, який не без труднощів Кардаш перевів на кутовий. А далі “Ураган” двічі майстерно покарав рівнян за недбалу гру при обороні власних воріт. Спочатку Лебідь обікрав захисника і віддав на Абакшина, якому залишалось лише вразити порожні ворота, а згодом Масевич, обігравшись з Кордобою, забив свій п’ятий м’яч в Favbet Екстра-лізі – 2:5.

Далі за справу взявся екскардиналівець Фаренюк, який протягом двох хвилин оформив дубль у ворота рідної команди з передач Лебедя та Кардаша – 2:7. А переможну крапку у грі поставив Кордоба, відгукнувшись на дальній пас від Радевича – 2:8, “Ураган” перемагає в заключному матчі 2020-го року.