Франківський “Ураган” вдома поступився чинному чемпіону Екстра-ліги (ВІДЕО)

15 Гру, 2020 10:13

До центрального поєдинку 14-го туру Favbet Екстра-ліги обидва суперники підійшли з вагомими кадровими втратами.

Так у таборі “драконів” з різних причин були відсутні Назар Швед та Сергій Коваль, тоді як наставник “мельників” Андре Броканело у звітному матчі не міг розраховувати на Петра Шотурму, Віталія Скорого та Максима Бессалова.

Тож зі стартових хвилин на майданчик в “Урагану” вийшла вже звична четвірка у складі Віталія Радевича, Романа Кордоби, Артема Фаренюка та Мар’яна Масевича, а місце у воротах зайняв Роман Колток. Натомість “Продексім” розпочав поєдинок трьома легіонерами (Даніель Роза, Клаудіньо, Роніньо), яких доповнили Дмитро Сорокін та Кирило Ципун у воротах, йдеться на офіційному сайті НФК “Ураган”.

Першу гостру нагоду у зустрічі створили гості – це Роніньо після розіграшу ауту намагався поцілити у ближній кут, та Колток відіграв надійно. Відповідь “драконів” не забарилась і випад “два у два” від Абакшина та Лебедя завершився неточним ударом останнього. Опинився в центрі подій Лебідь і в наступних епізодах, але цього разу вже Ципун не дозволив франківському універсалу відкрити рахунок. Ближче до екватору першого тайму все більше і більше роботи додалось у Колтка, який раз за разом демонстрував свою майстерність у рамці воріт. Все ж на 16-ій хвилині матчу господарі пропустили – Клаудіньо, опинившись віч-на-віч з голкіпером, майстерно прокинув “круглого” і відкрив лік голам у матчі. Ще до перерви “дракони” могли зрівнювати рахунок, та двічі з ударами Шеремети впритул впорався Ципун.

Після відпочинку краще виглядали гравці “Урагану”, що намагались забити швидкий гол і разом з тим відновити статус-кво. Але все сталось з точністю до навпаки – Корсун після передачі Зварича вдруге вразив ворота “драконів”.

Пропущений м’яч не знітив господарів, які продовжили великими силами атакувати і на перший план вийшла воротарська майстерність Ципуна. Протягом наступних хвилин Кирило довів, що не просто так є основним в національній збірній – двічі Микитюк і Кордоба, Лебідь, Абакшин не змогли переграта стража воріт ні в дальному, ні в ближньому бою.

На 37-ій хвилині “дракони” таки зуміли сквитати один м’яч. Микитюк реалізував пенальті, призначений за гру рукою Роніньо у власному карному майданчику – 1:2. Такий перебіг подій ніяк не влаштовував франківців, тож Максим Павленко під завісу зустірчі перейшов на гру з п’яти польовим, а воротарську футболку одягнув Абакшин.

Найбільш реальну нагоду для взяття воріт при розіграші “зайвого” втратив Фаренюк, який з вигідної позиції не зміг проштовхнути ігровий снаряд повз Ципуна. А от “мельники” свій шанс таки знайшли – Корсун зі своєї половини майданчика ударом у порожні ворота встановив остаточні 1:3 на користь “Продексіму”.