“Ураган” вдома розгромно обіграв новачка чемпіонату (ВІДЕО)

29 Лис, 2020 11:37

“Дракони” вдома обіграли новачка чемпіонату – “Моноліт-Viva Cup”.

У звітному матчі обидві команди не могли розраховувати на кількох основних виконавців. Так у господарів з різних причин були відсутні Сергій Коваль та Назар Швед, тоді як в гостей через пошкодження поза заявкою опинився ексураганівець Владислав Моспан. Натомість до обойми “драконів” повернувся досвідчений Роман Кордоба, який пропустив минулий матч з хмельницьким “Соколом” у зв’язку із дискваліфікацією, інформує Sport.if.ua.

Героєм стартових хвилин з упевненістю можна назвати голкіпера “Моноліту” Положія, якому довелось добряче попрацювати в дебюті поєдинку. Саме страж воріт не дозволив “драконам” відкрити рахунок після потужних ударів Кордоби та Масевича. Не зміг пробити голкіпера і Абакшин, який спочатку програв йому очну дуель, а на добиванні нашому голеадору бракувало влучності.

Відповідь харків’ян була не менш гострою – Овсянніков дотепно п’яткою намагався перевати м’яча у сітку, та влучив у стійку. Далі знову в центрі подій опинявся Положій, який врятував після пострілів Микитюка та Шеремети.

Втім, “драконам” таки вдалось відкрити лік голам у першому таймі. На 13-ій хвилині Масевич майстерно хитнув захисника і влучним ударом у нижню “шістку” змусив капітулювати голкіпера – 1:0. Після забитого м’яча “драконів”, що називається, “прорвало” і другий та третій голи не змусили себе довго чекати. Спочатку Кордоба “з носка” вразив верхній кут воріт харків’ян, а згодом Шеремета після розіграшу штрафного запалив 3:0 на користь “Урагану”. Могли господарі піти на перерву за ще більш комфортної переваги, та з ударами Лебедя та Радевича впорався Положій.

Початок другого тайму залишився за підопічними Романа Перадзе, які зо всіх сил намагались сквитати бодай один м’яч. Та якщо удар Зміївського Кардаш перервів в аут, то постріл Терентьєва прийняла на себе стійка франківських воріт. Відповідь господарів виявилась результативною – Абакшин в два дотики прийняв на стовпа і віддав на Лебедя, який відправив “круглого” точно в ціль.

За хвилину Абакшин виступив у традиційній для себе ролі голеадора, відгукнувшись на передачу від Шеремети – 5:0. Далі мінішедевр здійснив Радевич – молодий універсал з власної половини майданчика увімкнув швидкості, і, обігравши по дорозі трьох харків’ян, вискочив віч-на-віч з голкіпером. Перед самим ворітьми Віталій не поскупився і віддав на вільного Масевича, який з легкістю оформив дубль у грі – 6:0.

До кінця зустрічі ближчими до того, щоб збільшити рахунок були франківці, а ніж харків’яни до того, щоб скоротити відставання. Зокрема, хороші нагоди для взяття воріт втратили Абакшин, Фаренюк та Микитюк, та знову на висоті був голкіпер

Тепер у Favbet Екстра-лізі наступає двотижнева пауза, пов’язана з товариськими матчами національної збірної України, яка 8-9 грудня зіграє проти збірної Молдови. А наступний матч “Ураган” зіграє 13-го грудня проти херсонського “Продексіму”.