Франківський “Ураган” вдома розписав бойову нічию з рівненським “Кардиналом” (ВІДЕО)

02 Вер, 2020 07:49

У матчі другого туру Favbet Екстра-ліги “Ураган” помірявся силами із “Кардиналом-Рівне”.

Зі стартових хвилин матчу “дракони” продемонстрували, хто вдома господар, притиснувши “кардиналівців” до своїх воріт, а першу небезпечну нагоду втратив Абакшин, який з лету намагався переправити “круглого” у ворота – ігровий снаряд став легкою здобиччю для Бакінського.

Про це інформує “Галка” з посиланням на Sport.if.ua.

Непогано бив Кордоба- м’яч пролетів повз ближню стійку. Втім, на 8-ій хвилині матчу кількість переросла у якість. На простріл від Лебедя відгукнувся Абакшин, який у два дотики обіграв голкіпера та відкрив лік голам у матчі – 1:0.

Підопічні Максима Павленка не збавляли обертів, і вже Шеремета двічі перевіряв пильність голкіпера з дальньої відстані, але Бакінський грав безпомилково. Та на 11-ій хвилині Лебідь, протягнувши “круглого” від центру майданчика, пробив поміж ніг стражу воріт – 2:0. Далі гра пішла на зустрічних курсах, тож обом голкіперам довелося добряче попрацювати у рамках власних воріт.

На 16-ій хвилині Абакшин обіграв трьох суперників і, залишивши голкіпера не при справах, без проблем катнув м’яча у порожній кут воріт – 3:0. Втім, відповідь рівнян не забарилась і вони швидко відквитали один гол. “Дракони” продовжували домінувати на майданчику, але знову далась взнаки нереалізація створених нагод. Чого вартує лише потужний постріл Фаренюка після якого поперечка врятувала “кардиналівців” від неприємностей. А от гості не збирались “тринькати” моменти, тож за 40 секунд до сирени на перерву Концеба забив гол у роздягальню – 3:2.

Другий тайм розпочався з потужного, але неточного удару від Кордоби. А забивали знову гості – більярдний удар вдався Кравчуку, який зрівняв рахунок у матчі. Після пропущеного голу “дракони” влаштували осаду воріт “кардиналівців”, але гості з честю витримали штурм.

Найбільш знаковий епізод другого тайму був на 35-ій хвилині поєдинку. Голкіпер гостей Бакінський у власній карній збив Фаренюка, та арбітри вирішили, що епізод відбувся поза межами шестиметрової лінії, до того ж, “простили” голкіпера, не показавши останньому друге попередження за грубе порушення. Втім, розіграш стандартного положення не приніс дивідендів “драконам”. До фінальної сирени непогані шанси вирвати перемогу були у Кордоби та Абакшина, та не судилося – нічия 3:3.

Наступний свій матч “Ураган” проведе у неділю, 6-го вересня, коли вирушить в гості до хмельницького “Сокола”. Початок матчу о 12:00.