Франківський “Ураган” вдруге розгромив суперників із Житомира та впевнено вийшов до чвертьфіналу кубка (ВІДЕО)

11 Лют, 2020 20:50

Івано-франківські “дракони” впевнено крокують до чвертьфіналу.

Після гостьових 0:7 складно було повірити у камбек житомирського “ІнБева” у поєдинку проти “Урагану”. “Дракони” з перших секунд продемонстрували, що не збираються “відбувати номер” і вже на 2-ій хвилині матчу Юрій Когут влучним ударом головою вивів франківців уперед – 0:1.

Про це інформує “Галка” з посиланням на Sport.if.ua.

Підопічні Максима Павленка не збавляли обертів і незабаром подвоїли перевагу. Роман Кордоба реалізував вихід віч-на-віч з голкіпером господарів Сорокіним – 0:2. “Пивовари” відповіли ударом від Максима Войтка, що проводив свій перший, після повернення, матч у футболці “фіолетових” – Володимир Кардаш вперше по-справжньому вступив у гру. Далі Роман Кордоба розрізним пасом знайшов Юрія Когута, який програв ближній бій Сорокіну.

Гостру нагоду на двох створили Юрій Когут і Артем Фаренюк – обігравшись з Юрієм, останній струсонув стійку воріт житомирян. А от наступна атака виявилась гольовою. Юрій Когут класно відпасував на Андрія Федюка, який з ходу розстріляв ворота “пивоварів” – 0:3. Минуло кілька миттєвостей і Даниїл Абакшин, опинившись перед голкіпером, без проблем довів рахунок до розгромного – 0:4. Два швидкі м’ячі остаточно відправили в нокдаун поліських футзалістів, які так і не зуміли оговтатись до кінця першого тайму.

По перерві у воротах “ІнБева” з’явився Андрій Мельник. Роботи у досвідченого стража воріт вистачало, та й він не врятував свою команду від п’ятого пропущеного м’яча. На 27-ій хвилині поєдинку Даниїл Абакшин оформив дубль, замкнувши простріл від Ярослава Лебедя – 0:5. У заключній частині гри “дракони” дещо заспокоїлись, і, як наслідок, дозволили житомирянам відквитати два м’ячі зусиллями Максима Сєхова та Максима Чеберяка.

У підсумку, 2:5 – “Ураган” крокує до чвертьфінальної стадії Кубка України і в піднесеному настрої готується до домашнього матчу з сумським “Food Centre-СумДУ”.