Франківський “Ураган” забив аж 11 м’ячів у ворота “ІнБеву” та пройшов у 1/4 Кубка України

07 Feb, 2021 16:24

Франківський “Ураган” пройшов житомирський “ІнБев” в 1/8 Кубка України.

До звітного поєдинку господарі паркету підійшли в неповному складі – з різних причин поза грою залишились голкіпер Володимир Кардаш та універсал Сергій Коваль, інформує Sport.if.ua.

Зважаючи на результат першої гри в Житомирі (тоді була зафіксована нічия 3:3), ніхто з суперників не форсував події на майданчику і зовсім не поспішав розкриватись. Найбільш гострими в перші хвилини стали дальній удар від Микитюка та “черпачок” у виконанні Фаренюка, яким перекинув і голкіпера, і ворота. Втім, на 5-ій хвилині Абакшин відгукнувся на передачу від Шеремети і класичний розіграш ауту приніс свої плоди – 1:0.

Майже одразу “дракони” отримали шанс подвоїти перевагу, та Кордоба з вигідної позиції влучив у голкіпера, а “гармата” Микитюка пройшла повз рамку воріт. “Пивовари” на такий перебіг подій відповіли гострим випадом Семенченка, якому бракувало влучності. Все ж на 13-ій хвилині господарів, що називається “прорвало”. Спочатку Фаренюк елегантно п’ятою подвоїв перевагу франківців, а за кілька секунд Лебідь без особливих труднощів вразив нижню “шістку” воріт Мельника – 3:0.

В наступні хвилини суперники обмінялись гострими випадами від Чеберяка та Фаренюка, з якими впорались голкіпери. Та другий м’яч “десятки” франківців не змусив себе довго чекати. На 17-ій хвилині Фаренюк з “носка” оформив дубль – 4:0. Та на цьому ніхто й не збирався зупинятись, тож ще до сирени на перерву Кордоба двома більярдними ударами підбив розгромні 6:0 у першому таймі.

Після відпочинку “пивоварам” втримати атакувальний хист “драконів” так і не вдалось, тож близькими до взяття воріт були Фаренюк, Швед, Дичук, Микитюк… До честі гостей, вони намагались створювати гостроту побілизу воріт господарів, та Колток, який з’явився по перерві, цього дня залишив свої ворота недоторканими. Справжнім каталізатором забитих м’ячів у другому таймі стала зразкова триходівка Абакшин-Швед-Шеремета, після якої Руслан забивав вже у порожній кут воріт – 7:0.

Далі протягом трьох хвилин франківці забивали тричі. Це Коробка та Кордоба у ближньому бою не залишили шансів голкіперу, тоді як Фаренюк завершив гостру комбінацію, і “десятка” франківців встановив “десятку” на табло – 10:0.

На останніх хвилинах матчу наставник “ІнБеву” Михайло Соколовський задля збереження власного іміджу перейшов на гру з п’ятим польовим за що майже одразу був покараний – Швед зі своєї частини майданчика вразив порожні ворота і підсумував розгромні 11:0 на користь “Урагану”.