Франківський виш вдруге поспіль визнали лідером інновацій в освіті (ФОТОФАКТ)

Автор: Костинюк Олександр

24 Жов, 2020 16:27

Франківський виш вдруге поспіль визнали лідером інновацій в освіті (ФОТОФАКТ)

Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника знову отримав почесне звання “Лідер інновацій в освіті”. Конкурс на його отримання відбувся у Києві в рамках ХІI Міжнародної виставки “Інноватика в сучасній освіті” та ХI Міжнародної виставки World Edu.

Читайте також: Дві студентки франківського вишу отримуватимуть стипендію від Почесного консула Хорватії

Організувала й провела виставку компанія “Виставковий Світ” за інформаційної та методично-організаційної підтримки Міністерства освіти і науки України, Національної академії педагогічних наук України, інформують на сайті ПНУ.

У рамках програми Форуму відбулися виставкові конкурси для учасників. Зокрема, конкурс “Лідер інновацій в освіті” з нагородженням переможців Почесною нагородою та дипломом і конкурси з тематичних номінацій із нагородженням переможців золотими, срібними та бронзовими медалями.

“Представлену на конкурсі “Лідер інновацій в освіті” Прикарпатським університетом роботу “Інноваційні інструменти вдосконалення системи внутрішнього забезпечення якості освітньої діяльності та якості вищої освіти на основі моделі процесів PDCA” відзначено Почесною нагородою. Вітаємо з нагородою авторів конкурсної роботи – Руслана Запухляка, Миколу Кузя, Тетяну Остафійчук, Наталію Павлюк”, – йдеться в повідомленні.

За вагомий особистий внесок і активну організаторську діяльність з інноваційного розвитку освіти відзначено Подякою також ректора університету Ігоря Цепенду. І за розробку та впровадження інноваційних педагогічних технологій нагороджено Подякою проректорку університету з наукової роботи Валентину Якубів.

Довідково. “Інноватика в сучасній освіті” – єдиний професійний форум освітніх, наукових і науково-технічних інновацій в Україні, на якому широко представлені інноваційні досягнення галузі освіти. Це ефективний майданчик для презентації інноваційних освітніх матеріалів і досвіду, обговорення освітніх проєктів, конструктивного спілкування між виробниками сучасних технологій та їх безпосередніми користувачами, професійне інформаційне поле для ділових контактів із розвитку науково-технічних досліджень, академічного обміну школярами, студентами, викладачами, обговорення аспектів упровадження сучасних технологій, методик безпосередньо в навчальний процес.

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram та Instagram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...