Франківський військовий полігон приводять до ладу (ФОТОФАКТ)

Автор: Турій Роман

28 Вер, 2015 10:38

Поділитись публікацією
Франківський військовий полігон приводять до ладу (ФОТОФАКТ)

На одному з найбільших військових полігонів України, який знаходиться в Івано-Франкіську провели генеральне прибирання.

Читайте також: Росіяни, для своїх командирів ви - м'ясо – військовий журналіст

Про це в мережі Фейсбук пише прес-офіцер Тарас Грень:

Один з найбільших військових аеродромів України, що знаходиться у Івано-Франківську зіткнувся з несподіваною проблемою. Специфічні погодні умови у купі з особливостями місцевості спровокували активний ріст чагарників. Раніше цю проблему вирішували авіатори, що вручну очищали та підтримували порядок на площі летовища. Та з початком АТО нарешті розпочались активні польоти. І утримувати в порядку понад 500 гектарів землі стало важко. Адже чистка аеродрому важка фізична праця. Тому авіатори звернулись до директора відокремленого підрозділу «Західна електроенергетична система» ДП НЕК «Укренерго» у Львові Ярослава Данилюка.
Справа в тому, що енергетики мають трактор-кущоріз, за допомогою якого розчищають просіки під повітряними високовольтними лініями. У компанії з розумінням поставились до потреб військових та виділили кущоріз разом із водієм. Вартість експлуатації техніки оцінюється у 2,5 мільйона гривень. На Західній Україні подібних кущорізів лише кілька одиниць. Італійське приладдя дозволяє рубати кущі і дерева діаметром стовбура до 300 мм. Усе це тут же перемелюється на мульчу. Ширина проходу становить 2,4 метри.
За порівняно короткий термін часу було виконано значні об’єми роботи.
“Ми вдячні енергетикам за таку допомогу, – наголосив командир батальйону аеродромно-технічного забезпечення підполковник Олександр Мосорюк. – Адже це дозволило нам значно збільшити безпеку польотів, та впевненіше «ставити на крило» молодих льотчиків”.

Теги: