Франківського корупціонера засудили до року у в’язниці

Автор: Турій Роман

20 Feb, 2015 23:10

Поділитись публікацією
Франківського корупціонера засудили до року у в’язниці

Івано-Франківський міський суд виніс вирок у справі кримінального провадження про обвинувачення начальника обласного відділення комітету фізкультури і спорту МОН Михайла Стефанківа, який привласнював державні кошти, зловживаючи службовим становищем.

Читайте також: Юний франківець став призером шахового турніру у Чернігові

Попри прохання підсудного застосувати до нього амністію, проти чого не заперечувала і прокуратура, суд виявився невблаганним.

У вироку йдеться, що злочин скоєний за частиною 2 статті 191 ККУ – заволодіння чужим майном або розтрата шляхом зловживання службовим становищем відноситься до корупційних злочинів, тому до нього не може бути застосований закон про амністію, пише “Курс”.

Згідно з вироком Михайло Стефанків отримав один рік обмеження волі з позбавленням права займати посади з адміністративно-господарськими та організаційно-розпорядчими функціями.

Нагадаємо, начальника обласного відділення комітету фізкультури і спорту МОН обвинувачували у вчиненні злочину за ч. 2 ст. 191 ККУ – заволодіння чужим майном або розтрата шляхом зловживання службовим становищем. В обвинувальному акті прокурор роз’яснив, що Стефанків незаконно збільшив собі премію на 1094,60 гривні.

Колишні підлеглі звинувачують його у незаконному звільненні. Розповідають, що начальник змушував їх віддавати йому свої премії.

Теги: