Франківському рятувальнику-хабарнику присудили чималий штраф

Автор: Турій Роман

24 Лют, 2016 09:00

Франківському рятувальнику-хабарнику присудили чималий штраф

Івано-Франківський міський суд днями виніс вирок у справі проти 25-тирічного провідного інспектора Івано-Франківського МВ УДСНС України в Івано-Франківській області.

Його, після двох задокументованих фактів хабарництва затримали в Івано-Франківську 5 січня цього року.

В ході слухання справи стало відомо, що місцевий підприємець, який заходів відкрити кілька пунктів продажу піротехнічних виробів, звернувся за консультацією до підсудного. Той повідомив бізнесмену, що у разі сплати ним 100 доларів США за кожну точку продажу піротехнічними виробами, рятувальник, користуючись своїм службовим становищем, надасть підприємцю дозвіл у вигляді відповідного документу на зайняття діяльністю, повязаною із продажем піротехнічних виробів та в подальшому буде повідомляти останньому щодо проведення перевірок законності діяльності, які проводитимуться відповідними державними органами.

Тож 29 грудня 2015 року поблизу кінотеатру «Космос» потерпілий передав чиновнику 100 доларів США за сприяння у вирішенні питання одержання дозвільних документів на продаж піротехнічних виробів в одній торговій точці.

05 січня 2016 року поблизу Галицької, 28а, обвинувачений одержав від підприємця ще 200 доларів США за вирішення питання по наданню відповідних дозвільних документів на продаж піротехнічних виробів в інших двох торгових точках. В подальшому, горе-чиновника затримали після переслідування на вулиці Незалежності, 101а.

В судовому засіданні обвинувачений в повній мірі визнав свою вину, у вчиненому щиро розкаявся і просив суд затвердити угоду про визнання винуватості і призначення йому штрафу.
Відтак Феміда вирішила призначити хабарнику покарання у виді штрафу в розмірі 1500 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 25 500 (двадцять пять тисяч пятсот) гривень з позбавленням права обіймати посади, повязані з виконанням організаційно-розпорядчих та адміністративно-господарських функцій на підприємствах, установах, організаціях незалежно від форми власності на термін два роки.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry