Франківську молодь запрошують на міжнародну кінолабораторію “Action camera”
04 Вер, 2018 14:17
З 16 по 24 жовтня українські та польські тінейджери вчитимуться знімати кіно, що транслює цінності розвитку, відкритості та культурного різноманіття.
У програмі лабораторії воркшопи з кіновиробництва доповнені дискусіями про історію, мову, культуру України та Польщі. Крім того, передбачений час на обговорення сучасного становища обох країн. Зокрема, як молодь може впливати на процеси у своїй державі.
Учні матимуть нагоду дослідити Польщу з середини, відчути і порівняти ритм життя маленького гірського селища Поронін, що розкинулось в долині Татр та колишньої польської столиці – Кракова.
Отже, що таке “Action camera”:
- активувати свій творчий потенціал під час розробки ідеї і концепції фільму та безпосередньо в процесі знімань;
- опанувати основи відео-продакшену;
- дізнатись про історію та культуру іншої країни;
- зрозуміти, чим саме зі своєї культури ти хотів/хотіла би поділитись зі світом;
- отримати унікальний досвід роботи в міжнародній команді;
- створити фільм наприкінці.
Заповни анкету можна (https://goo.gl/ANZPy4 ) до 20 вересня включно та чекай результатів відбору не пізніше 22 вересня.
Проект влаштовують Молодіжна організація “СТАН” спільно з Fundacja Kopalnia Inicjatyw. Кінолабораторія стане логічним продовженням проекту Лабораторія соціального підприємництва “Ухоробрене юнацтво”, який вже другий рік поспіль реалізує “СТАН”.
При відборі пріоритет буде надано учасникам та учасницям Лабораторії соціального підприємництва та громадянської відповідальності “Ухоробрене юнацтво” у 2017 та 2018 роках.
Відібрані молоді люди організовано вирушать до Польщі зі Львова. Витрати пов’язані з пересуванням, проживанням, харчуванням, інші витрати на території України учасники та учасниці здійснюють власним коштом. На території Польщі, починаючи з міста Перемишль, всі витрати (проїзд, проживання, харчування) здійснюються коштом організаторів. Організатори проекту зобов’язуються у разі необхідності надати візову підтримку та консультацію щодо оформлення потрібних документів. Організаційний збір для виконання статутних завдань організації, пов’язаних з проведенням польсько-українських діалогів, становить 1000 гривень та офіційно сплачується на рахунок організації як благодійний внесок на виконання завдань проекту.
Із 2014 року “СТАН” влаштовує освітньо-інтеграційні подорожі в Польщу задля створення нової діалогової платформи для активістів та активісток різних етнічних, культурних та соціальних категорій. А також, залучення до діалогу внутрішньо переміщених осіб, правозахисників і правозахисниць із Донбасу і Криму, активістів та активісток старшого шкільного та студентського віку. Чимало з учасни(ків/ць) попередніх поїздок надалі стали активніше брати участь в молодіжних обмінах, пройшли стажування й розпочали співпрацю з Молодіжною організацією “СТАН”, знайшли себе у волонтерстві та громадському активізмі.
Візити є частиною довготривалого проекту “Democracy Defenders”, який реалізує організація “СТАН”, за підтримки фонду National Endowment for Democracy.
Посилання на подію у Facebook: https://www.facebook.com/events/1687324534709642/