Франківський драмтеатр зіграв «Енеїду» на Попівані (ФОТО)

Автор: Застава Максим

23 Сер, 2021 11:56

Франківський драмтеатр зіграв «Енеїду» на Попівані (ФОТО)

До Дня Незалежності України актори Франківського драмтеатру на висоті 2 028 метрів зіграли виставу “Енеїда” за мотивами однойменної поеми Івана Котляревського.

Читайте також: «Ми це робимо для України»: до Дня Незалежності Франківський драмтеатр зіграє «Енеїду» на Попівані

Про це в соцмережі повідомив ректор Прикарпатського національного університету Ігор Цепенда.

Виставу зіграли на майданчиках коло будівлі МНЦ «Обсерваторія» Прикарпатського та Варшавського університетів на горі Піп Іван.

“Нація формується разом через сміх, кохання, пригоди, а також загартовується завдяки воєнним випробуванням. Дякуємо Театру за незабутні емоції та неперевершену гру!”, – каже Цепенда.

Як зазначив на нещодавній пресконференції керівник драмтеатру Ростислав Держипільський, у цьогорічному сходженні є багато символів.

“”Енеїда” Івана Котляревського – перша книга українською мовою, і сьогодні, через 233 роки після виходу цього епохального твору, ми нарешті на державному рівні переходимо на українську у всіх сферах життя. Об’єднати українців може лише відчуття приналежності до власної великої культури та історії. Нації, об’єднані навколо однієї системи цінностей і культурних кодів, стають непереможними”, – каже Держипільський.

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram та Instagram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...