Франківський футзаліст відзначився голом за збірну у матчі з Нідерландами на Євро-2022 (ВІДЕО)

21 Січ, 2022 09:13

“Синьо-жовті” у драматичному поєдинку програли Нідерландам. Один із голів України забив франківець Петро Шотурма.

Підопічні Олександра Косенка зазнали невдачі у матчі проти збірної Нідерландів у рамках першого туру чоловічого Євро-2022. Українці відкрили рахунок завдяки швидкому голу Михайла Зварича, який вже на першій хвилині відзначився забитим м’ячем.

Про це пише “Галка” з посиланням на Sport.if.ua.

Перша половина так і завершилася за мінімального гандикапу команди Олександра Косенка. У другій половині зустрічі все перевернулося догори дригом після того, як капітан господарів Оуалід Саадуні головою відгукнувся на пас з глибини й відновив паритет.

За дві хвилини Мохаммед Атаібі з двох спроб використав помилки у захисті від української команди й вперше вивів нідерландців вперед. Довершив невдалу десятихвилинку для «синьо-жовтих» потужний удар від Саїда Бузамбу, який поцілив точно у дев’ятку воріт Ципуна.

За шість хвилин до завершення Олександр Косенко випустив на майданчик п’ятого польового, і це допомогло скоротити різницю у рахунку. Петро Шотурма вдало скористався розіграною більшістю, але вирвати бодай нічию українці не зуміли. Тож, 2:3 – збірна України поступається у своєму першому матчі на Євро-2022.

23 січня підопічні Олександра Косенка зіграють з Сербією. Початок матчу о 15:30 за Києвом.