Франківський “Ураган” на виїзді забив чотири м’ячі “Кардиналу” (ВІДЕО)

27 Dec, 2021 13:12

Команда Олександра Бондаря відкрила рахунок у матчі, але потім чотири рази пропустила у власні ворота від чемпіонів України.

Господарі добре розпочали гру. Вже на третій хвилині матчу Михайло Волянюк підхопив м’яча на власній половині майданчика, обіграв кількох опонентів і невідпорно пробив у дальній верхній кут – 1:0. Це шістнадцятий гол бомбардира у чемпіонаті.

Втім, так само швидко господарі і пропустили. Артем Фаренюк зібрав навколо себе трьох суперників і зумів віддати передачу Роману Кордобі вже на порожні ворота – 1:1, пише Sport.if.ua.

За нічийного рахунку підопічні Олександра Бондаря не реалізували декілька хороших нагод. А потім пропустили і вдруге. Максим Павленко взяв тайм-аут за дві з половиною секунди до сирени. Гості встигли розіграти м’яча і Сергій Коваль потужним ударом з лівого краю атаки забив рівнянам гол у роздягальню – 1:2.

Після перерви гості грали за рахунком. Рівняни ж продовжували відчувати проблеми з реалізацією. Зрештою, все завершилося ще двома м’ячами у ворота Іллі Бакінського.