Франківський “Ураган” розгромив суперників зі Львова (ВІДЕО)

20 Вер, 2021 18:38

Чергова серія “енергетичного” дербі відбулась на “Боско-Арені” у Львові.

В дебюті матчу суперники обмінялись гострими нагодами – голкіпери обох команд продемонстрували майстерність після ударів Миколи Грицини та Когута. Далі ініціатива перейшла до ніг гостей, які раз за разом створювали небезпеку біля воріт львів’ян. Швед двічі з вигідних позицій пробив повз, удар Кордоби потягнув Морикишка, а Фаренюк потужним пострілом струсонув поперечку. Все ж на 14-ій хвилині “дракони” вийшли вперед. Кордоба на замасі прибрав захисника і невідпорно пробив у нижній кут – 0:1. До честі господарів, команда Валерія Легчанова помчала відіграватись –Пелех, Когут і Кузь опинялись на вістрі атаки, та тричі від неприємностей гостей рятував Колток. За мінімальної переваги “Урагану” суперники пішли відпочивати.

Про це пише “Галка” з посиланням на Sport.if.ua.

Друга половина зустрічі розпочалась з випадів “Енергії”. І знову на перший план вийшла воротарська майстерність капітана “драконів” після пострілів Пелеха зі штрафного та Цілика ледь не з центру майданчика. Відповідь гостей виявилась результативною. Абакшин головою замкнув подачу після розіграшу кутового – 0:2. Для Даниїла цей гол став першим у новому сезоні Parimatch Екстра-ліги. Далі на паркеті Боско-Арени гра проходила на зустрічних курсах. А найбільш гострими були нагоди у “енергетиків” Легендзевича та Пелеха, який влучив у стійку, тоді як у “драконів” Миколи Грицина та Шведа.

На 33-ій хвилині гості забили втретє. Радевич, вийшовши віч-на-віч з голкіпером, елегантно перекинув останнього – 0:3. Майже одразу Валерій Легчанов перейшов на гру з п’ятим польовим. Дивідентів це господарям не принесло, а Швед на завершальній хвилині матчу ударом у порожні ворота встановив переможні 0:4 на користь”драконів”.

Далі у Parimatch Екстра-лізі наступає двотижнева пауза, а свій наступний поєдинок “Ураган” проведе у п’ятницю, першого жовтня, коли вдома прийматиме “ДЕ Трейдинг” з Миколаївки. Початок гри о 16:00.