Франківський “Ураган” ще двічі здолав суперників зі столиці та вийшов до фіналу Екстра-ліги (ВІДЕО)

26 Кві, 2021 14:10

У третьому та четвертому матчі півфінальної серії “дракони” переграли столичний “ХІТ” та вийшли до фіналу Екстра-ліги.

Нагадаємо, в перших двох поєдинках команди обмінялися перемогами.

Третій матч більш активно розпочали господарі, які вже на 3-ій хвилині відкрили лік голам. Жук першим встиг на добиванні після пострілу Боргуна – 1:0. “Дракони” відповіли випадами від Радевича та Лебедя, але в обох епізодах на лінії воріт надійно відіграв Сухов, пише “Галка” з посиланням на Sport.if.ua.

Все ж ближче до екватору першого тайму гостям вдалось зрівняти рахунок. Радевич знайшов пасом Лебедя, який в дотик відправив ігровий снаряд точно за призначенням – 1:1. Далі на перший план вийшла майстерність голкіперів обох команд і що Колтку, що Сухову довелось добряче попрацювати на останньому рубежі. На 15-ій хвилині кияни вийшли вперед. Гості “загубили” поблизу власних воріт Сірого, який реалізував вихід віч-на-віч з воротарем – 2:1.

Втім, за хвилину “Ураган” відновив статус-кво. Абакшин у звичному для себе стилі зіграв на “стовпа” після скидки від Лебедя і в два дотики вирішив долю епізоду – 2:2. Ще до сирени на перерву “дракони” розвинули успіх і вперше у зустрічі вийшли вперед. За 10 секунд до кінця ігрового часу першого тайму Радевич зумів пробити Сухова – 2:3 і за мінімальної переваги гостей команди пішли відпочивати.

Другий тайм суперники розпочали доволі обережно, не форсуючи подій на майданчику, а “ХІТ” чи не першу небезпечну нагоду біля воріт суперника втілив у забитий м’яч. Зразкову комбінацію на двох розіграли Чернявський та Журба – перший асистував, другий вразив дальній кут воріт. Нічийний рахунок протримався на табло спорткомплексу ЦСК ЗСУ недовго. Масевич обікрав Педяша поблизу володінь киян і намагався головою вразити вже порожні ворота, але свого голкіпера підстрахував Журба. Втім, вибити далеко ігровий снаряд не вдалось і Фаренюк буквально заніс м’яча у ворота – 3:4.

Тим не менш, футзальні гойдалки на майданчику лише набирали обертів. За три хвилини Педяш реабілітувався за свою помилку і потужним дальнім ударом вчетверте встановив нічийний результат на табло – 4:4. Далі Микитюк показав, що теж має чудовий гарматний удар, з лету завершивши розіграш кутового – 4:5. Одразу після пропущеного м’яча Ігор Борсук вийшов у воротарській футболці. Гра в штучній більшості принесла плоди господарям лише під завісу матчу. За 26 секунд до фінальної сирени Педяш оформив дубль і перервів гру в овертайм – нічия 5:5.

На відміну від основного часу, екстра-тайми виявились “скупими” на голи. У першому з них найбільше запам’ятались випади Журби та Чернявського у господарів та Кордоби і Лебедя у гостей. Втім, розв’язка у зустрічі наступила за півтори хвилини до завершення другого екстра-тайму. Лебідь прицільним ударом завершив комбінацію з кутового і оформив дубль – 5:6. Знову Ігор Борсук вийшов рятувати поєдинок у статусі голкіпера, але цього разу киянам повторити подвиг останніх миттєвостей основного часу не вдалось – “Ураган” здобуває другу перемогу у півфінальній серії Favbet Екстра-ліги.

Голи: Жук (3), Сірий (15), Журба (25), Педяш (31, 40) – Лебідь (9, 49), Абакшин (16), Радевич (20), Фаренюк (28), Микитюк (38).

Вже в дебюті четвертої зустрічі суперники потурбували воротарів обох команд. Кардаш потягнув удар Сірого з дев’ятки воріт, а Сухов двічі врятував після пострілів Лебедя. Відповідь киян не забарилась і за кілька миттєвостей Сірий з кількох метрів струсонув поперечку воріт “драконів”. Ближче до екватору тайму гостям вдалось вирівняти гру та перехопити ініціативу.

Двічі на вістрі атаки опинявся Микитюк, та з його ударами впорався Сухов, а Абакшин свою ближню дуель голкіперу програв. Втім, у наступні хвилини кияни на правах господарів відвоювали позиції у грі, та цього дня Кардаш спіймав справжній кураж, залишивши свої ворота “сухими” у першому таймі. Разом з тим команда Олега Лук’яненка ще до сирени на перерву “назбирала” шість фолів, та десятиметрова дуель Микитюка та Сухова завершилась на користь голкіпера. Тож у першому таймі суперники голів не забивали – 0:0.

Після відпочинку активніше заграли “дракони”, які доволі швидко зуміли втілити ігрову перевагу у перевагу на табло. Абакшин відібрав, Микитюк асистував, а Лебідь в один дотик відкрив лік голам у зустрічі – 0:1. Після пропущеного м’яча киянам довелось розкриватись, шукати варіанти поблизу воріт Кардаша, та голкіпер знову був на висоті. “Дракони” огризнулись виходом Микитюка віч-на-віч з Суховим, та “парашут” капітана гостей опустився на сітку з зовнішнього боку. На відміну від суботнього матчу, коли роль “п’ятого” у складі киян приміряв Ігор Борсук, сьогодні до атак підключався Сухов, який, як відомо, добре грає не лише руками, а й ногами. Одне з таких підключень голкіпера виявилось результативним. Триходівка Сухов-Боргун-Жук завершилась голом останнього – 1:1. У час, що залишився суперники обмінялись гострими нагодами – Педяш влучив у стійку, а Лебідь вчергове перервірив пильність голкіпера. В підсумку, нічия 1:1 і на команди очікували ще два тайми по 5 хвилин.

Протягом двох екстра-таймів команди так і не змогли “підібрати ключів” до воріт одна одної, тож на шанувальників футзалу очікувало “найсолодше” – пробиття серії пенальті. У футзальній “лотереї” вирішальним став сейв Кардаша, який потягнув удар Жука, а влучний постріл Лебедя підсумував вихід “Урагану” до фінальної серії Favbet Екстра-ліги.

Голи: Жук (31) – Лебідь (24)