Франківський “Ураган” зіграв у бойову нічию із хмельницьким “Соколом” (ВІДЕО)

06 Вер, 2021 13:49

Франківські “дракони” поділили очки з “соколятами”.

Про це пише “Галка” з посиланням на пресслужбу НФК “Ураган”.

Вже на 3-ій хвилині матчу Фаренюк відкрив лік голам у матчі, скориставшись помилкою “соколят” – Артем холоднокровно реалізував вихід віч-на-віч з голкіпером господарів Бабенком. Далі Кордоба з дальної відстані пробив повз рамку воріт, тоді як “Сокіл” “огризнувся” випадом від Абзалова, який свою ближню дуель Колтку програв.

Згодом Бабенко лише на лінії воріт накрив “круглого” після удару Абакшина з перспективної позиції. На 12-ій хвилині господарі зрівняли рахунок зусиллями Данилюка, що після розіграшу штрафного застав зненацька голкіпера “драконів” – 1:1.

Гості відповіли ударом Онуфрака, який пройшов повз рамку. А “соколята” свій рідкісний шанс біля воріт “Урагану” використали сповна – Бабак реалізував швидку контратаку господарів. Далі ініціатива повністю перейшла у володіння “драконів”. Микола Грицина з вигідної позиції пробив повз, а після пострілів Шведа та Коваля врятував голкіпер. Під завісу тайму кількість переросла у якість – Радевич дальнім ударом встановив нічийні 2:2 на табло.

Розпочався другий тайм з голу гостей. Михайло Грицина скористався “цукерочкою2 від Абакшина, тож забивав вже у порожні ворота – 2:3. Далі гра проходила на зустрічних курсах. Хороші шанси для взяття воріт згаяли Микола Грицина та Радевич у гостей та Абзалова у господарів. Далі на перший план вийшли арбітри поєдинку, які ще до середини тайму “посадили” “Ураган” на п’ять фолів. Звісно, такий хід подій на майданчику вплинув, адже гостям довелось діяти доволі обережно, задля того, щоб не наразитись на пробивний шостий фол.

На 35-ій хвилині матчу Первєєв вдруге відновлює статус-кво – 3:3. Втім, трохи більше ніж за хвилину Фаренюк влучним ударом в “дев’ятку” повертає лідерство “драконам” – 3:4. Все ж останнє слово було за господарями, які реалізували штучну більшість зусиллями Хамдамова і здобути один заліковий пункт – нічия 4:4.