Франківський актор Гнатковський з родиною став обличчям нової колекції українського бренду одягу (ФОТО)

Автор: Соня Грейда

18 Кві, 2024 19:11

Поділитись публікацією
Франківський актор Гнатковський з родиною став обличчям нової колекції українського бренду одягу (ФОТО)

Український бренд сучасного етнічного одягу GAPTUVALNYA презентував великодню колаборацію з ЦУМ Київ. Її обличчям став франківський актор Олексій Гнатковський зі своєю родиною.

Про це пише Галка з посиланням на Vogue Ukraine.

Нова колекція представляє декілька варіантів сорочок та суконь із вишивкою, орнаменти якої відтворені з автентичних кептарика та припинки ХІХ століття. Досліджувані зразки, що їх бренд взяв за основу, зберігаються в Музеї етнографії Національного заповідника “Давній Галич”.

“Ексклюзивна колекція GAPTUVALNYA х ЦУМ Київ, яка виходить напередодні Великодня, відсилає нас до нашого коріння і традицій, що передаються із покоління в покоління. Вбрання “капсули” створено для всієї родини та втілює в собі віру в диво”, – коментує Ольга Чайка, директорка департаменту закупівель і ритейлу ЦУМ Київ.

Обличчям нової колекції став актор театру та кіно, режисер Олексій Гнатковський. На фото з’явилася і його родина – сини та дружина, а також донька Наталі Гергелюк.

“У мене ціла колекція вишитих сорочок. Проте для мене це не просто елемент одягу, це насамперед генетична памʼять про моїх предків. Найважливіші для мене – дві сорочки, блакитного та жовтого кольорів, які моя бабуся вишила для мого діда в 1950-60-х роках. Попри те, що вони доволі потерті, я носив їх і в університет, і на рок-концерти. Це памʼять про мою родину. Планую відреставрувати ці сорочки та передати в спадок своїм синам, щоб вони, сподіваюся, у майбутньому передали їх і своїм нащадкам”, – коментує Гнатковський.

За словами Гнатковського, його головна сімейна традиція на Великдень — зібратися на свято усією родиною:

“І ми з дружиною, і діти також любимо писати писанки, а потім прикрашати ними святковий кошик, дарувати їх чи обмінюватися з друзями. Такі традиції об’єднують родину, дозволяють розуміти важливість нашої культури, та, врешті, просто дарують спілкування одне за одним, що особливо важливо в умовах нашого сьогодення”.

Читайте також: Гнатковський у “Довбуші”- кращий актор другого плану міжнародного українського кінофестивалю “ПТАХ”