Франківський драмтеатр відкриє сезон благодійним показом “Бою за Україну” в Тернополі

Автор: Костинюк Олександр

08 Сер, 2022 11:35

Поділитись публікацією
Франківський драмтеатр відкриє сезон благодійним показом “Бою за Україну” в Тернополі

Вже 14 серпня Франківський драмтеатр розпочне 84 театральний сезон з благодійного показу мистецького проєкту «Бій за Україну» у місті Тернопіль.

Читайте також: Лазановський, 7TEEN'S та Настя Марків розчулили колядкою "Сумний Святий Вечір" (ВІДЕО)

А 16 серпня о 18:00 відкриє сезон на рідній сцені в Івано-Франківську. Про це пише “Галка” з посиланням на Інстаграм драмтеатру.

Мистецький проєкт «Бій за Україну» — це один із проявів нашої боротьби на культурному фронті. Поки наші захисники і захисниці боронять нас на передовій, ми боронимо нас у тилу, готуючи та реалізовуючи культурні продукти і підтримуючи бойовий дух”, – йдеться в повідомленні.

Національний Президентський оркестр та Івано-Франківський національний академічний драматичний театр ім. Івана Франка об’єдналися, щоб підтримати нескорену націю і зібрати кошти на підтримку ЗСУ та подякувати країнам, які разом з нами на шляху до перемоги.

Учасники: Національний президентський оркестр (художній керівник народний артист України Анатолій Молотай, диригент підполковник Максим Гусак), солісти Вікторія Осадчук, Сергій Гурець, актори Івано-Франківського національного академічного драматичного театру ім. Івана Франка, зірка театру і кіно Ірма Вітовська , переможець телевізійного співочого талант-шоу «Голос країни» Сергій Лазановський, Хор Felicio (художній керівник — Наталія Байдак) і неймовірний український вокальний дует народних артисток України Сестри Тельнюк.

Ведучий – заслужений артист України Олексій Гнатковський.

Постановка н.а. України, лауреата Національної премії України ім. Тараса Шевченка Ростислава Держипільського.