Франківський футзаліст Петро Шотурма відзначився голом на чемпіонаті світу, але збірна програла (ВІДЕО)

Автор: Іра Блаженко

16 Вер, 2024 14:11

Національна команда України поступилася збірній Аргентини на груповому етапі чемпіонату світу з футзалу з рахунком 7:1. Гол забив капітан команди України: прикарпатець Петро Шотурма.

Про це пише “Галка” з посиланням на РБК.

“Синьо-жовті” відкрили рахунок під завісу першої половини. Чернявський віддав праворуч на Шотурму, а той у дотик пробив підйомом у дальню дев’ятку. Аргентинці відповіли двома голами до перерви – Арр’єта реалізував десятиметровий, а Бранді п’ятою замкнув простріл Гауни.

На початку другого тайму “альбіселесте” закріпили власну перевагу. Це Таборда прорвався лівим краєм і від лінії майданчика віддав назад на Розу, а той переправив м’яч у сітку. Пропустивши втретє, підопічні Олександра Косенка змушені були ризикувати та пішли вперед великими силами.

Збірна України заволоділа ініціативою, але моментів створила небагато. Двічі на ударній позиції опинився Микитюк, та поцілити в рамку воріт аргентинської команди не зумів. Зате “альбіселесте” змогли двічі впіймати суперників на помилках – Борруто та Арр’єта відправили м’яч у порожні ворота “синьо-жовтих”. У тому ж стилі під завісу зустрічі добили українців Боло та той же Борруто.

Реваншуватися за невдалий старт команда Косенка намагатиметься 18 вересня. Суперником збірної України стане Ангола. Африканська збірна в першому турі поступилася Афганістану (4:6).