Франківський медзаклад співпрацюватиме із реабілітаційним центром з Латвії, – МОЗ

Автор: Андрій Макітра

07 Вер, 2023 20:11

Поділитись публікацією
Франківський медзаклад співпрацюватиме із реабілітаційним центром з Латвії, – МОЗ

Івано-Франківська обласна клінічна лікарня підписала меморандум про Міжнародне медичне партнерство з Національним реабілітаційним центром «Вайварі» з Латвії.

Про це пише “Галка” з посиланням на Міністерство охорони здоров’я.

Це відбулося 6 вересня в Києві на третьому Саміті перших леді і джентльменів. До нього долучилися 14 міністрів охорони здоровʼя, які підписали спільну заяву щодо розвитку Міжнародного медичного партнерства.

Загалом у рамках саміту укладено 25 угод про міжнародне медичне партнерство між українськими та іноземними медзакладами. Тобто українські лікарні отримають 25 “побратимів”, з якими обмінюватимуться досвідом, перейматимуть практики, стажуватимуть медиків тощо.

«Жодна медична система не в змозі самотужки впоратися з тими викликами, які щодня ставить перед нами повномасштабна війна та жорстокість агресора. Це можливо лише завдяки надійній підтримці, яку ми відчуваємо від усього цивілізованого світу. Впевнений, що започаткована сьогодні глобальна мережа міжнародного медичного партнерства буде розширюватися. Ще більше країн та провідних медичних закладів будуть долучатися до такого формату взаємодії. Це дасть ще один потужний імпульс для розвитку медичної сфери на всіх рівнях. Якісна сучасна медична система – наша мета. Попри всі складнощі, виклики та умови ми рухаємося вперед», – зазначив міністр охорони здоровʼя Віктор Ляшко.