Прикарпатський спортсмен Євген Марусяк посів 22 місце на Кубку світу зі стрибків на лижах з трампліна (ВІДЕО)

Автор: Соня Грейда

26 Лют, 2024 10:44

“Летючий лижник” з Верховинщини Євген Марусяк посів 22-ге місце на етапі Кубка світу зі стрибків на лижах з трампліна в німецькому Оберстдорфі.

Про це пише Галка з посиланням на Sportarena.

Другий день поспіль Євген Марусяк зумів фінішувати у топ-30, до того ж суттєво покращивши попередній результат.

Марусяк в основному раунді в обох спробах виконав стрибок на 203,5 метра (359,4 бала). Чемпіоном цьогоріч став австрієць Штефан Крафт, який отримав загальний результат у 433,5 бали.

Цей результат Євгена – другий найкращий у кар’єрі та третій – в історії України.

Як писала “Галка”, прикарпатець з Криворівні Євген Марусяк у лютому 2023 року здобув чемпіонство на Континентальному Кубку світу зі стрибків з трампліна. Євген виконав стрибок на 135.5 м та став першим серед українців хто переміг на цьому турнірі.

Також Євген Марусяк фінішував у Топ-20 (17 місце) на чемпіонаті світу зі стрибків з трампліна. Це найкращий результат в історії України. Івано-Франківська ОВА виділила спортсмену гроші на купівлю житла.