Франківський тенісист Данило Дубленич переміг у парній грі на змаганнях у Тячеві

Автор: Іра Блаженко

30 Чер, 2024 13:29

Іванофранківець Данило Дубленич та Марко Мещеряков із Жовтих Вод стали переможцями в парній грі на змаганнях у Тячеві. Турнір категорії “А” для гравців до 12-ти років відбувся під егідою Федерації тенісу України завершився на Закарпатті.

Про це пише “Галка” з посиланням на Обласну Федерацію тенісу Івано-Франківська.

У першій грі вони перемогли двійку франківців Федоріва та Цимбалюка – 6-0, 6-1. Півфінальний матч проти дніпрянина та коломиянина Абрам’юка завершився з безкомпромісним рахунком 6-0, 6-0. У фіналі хлопці здолали пару суперників з Києва та Львова – 6-4, 7-5.

В одиночному розряді вихованець клубу MSA зміг досягнути півфіналу, показавши зразкову майстерність та боротьбу на кожному етапі змагань. У цьому виді він зіграв чотири поєдинки – 6-3, 6-3; 6-2, 6-3; яскраво переміг у чвертьфіналі 1-6, 6-3, 6-2 та 5-7, 1-6 у півфіналі.

“З кожними змаганнями наші спортсмени продовжують рости та вдосконалюватися. Ці результати є свідченням їх наполегливості та зусиль, які ми вкладаємо в тренування”, – прокоментували успіх Дубленича в MSA.

Результати інших прикарпатців на турнірі: франківці Федорів дістався чвертьфіналу (6-1, 6-4 та 6-4, 7-6(1); 0-6, 1-6), а Цимбалюк виграв у першій грі, та поступився у наступній (6-2, 6-1; 1-6, 1-6). Як і коломиянин Абрам’юк, котрий пройшов перше коло (6-2, 6-2; 1-6, 2-6).