Франківський тенісист Дмитро Втерковський виборов срібло на міжнародному турнірі в Румунії

Автор: Соня Грейда

10 Лип, 2024 16:02

В румунській Тімішоарі завершився молодіжний турнір J100 під егідою Міжнародної федерації тенісу. Там вдало виступив іванофранківець Дмитро Втерковський.

Про це пише Галка з посиланням на Обласну Федерацію тенісу Івано-Франківська.

У одиночному розряді 16-річний гравець дійшов чвертьфіналу, де поступився супернику з ТОП-150 світового рейтингу 1-6, 2-6. Перед цим цього ж дня він виграв у місцевого гравця 6-0, 6-3 та не встиг належно відновитися до наступної зустрічі.

Кращим для Дмитра дався виступ у парному розряді. Разом з румунським напарником хлопці впевнено пройшли перше та друге коло – 6-1, 6-3; 6-3, 6-3. У півфіналі, виграючи 4-1, опоненти відмовилися від продовження гри через травму. І через цю ж причину у румунського напарника Дмитра, хлопцям довелося зупинити виступ перед фінальним матчем змагань.

Наступний турнір для Дмитра – J100 у польській Познані у кінці липня.