Франківський тенісист Святослав Гриновецький дійшов до півфіналу на турнірі у Молдові

Автор: Жанна Головенко

17 Тра, 2024 14:10

Святослав Гриновецький з Івано-Франківська дійшов до півфіналів в індивідуальному і парному турнірі Biotehnos Series Cup U14 і здобув новий досвід міжнародних змагань. Ігри завершилися в Молдові під егідою Tennis Europe.

Про це пише “Галка” з посиланням на Обласну Федерацію тенісу Івано-Франківську.

В індивідуальному заліку Святослав у кваліфікації здолав українця Олександра Качана (6-3, 6-1). Далі в основній сітці перемагав суперників з Молдови (6-3, 6-2), Ірландії (6-4, 6-1) та Румунії (6-7(7), 6-1, 6-3). А в півфіналі в напруженій боротьбі поступився майбутньому переможцю, українцю Владиславу Богомолкіну (6-7 (4), 7-5, 6-2).

У парному турнірі 13-річний іванофранківець разом з Даниїлом Панчишином перемогли господарів (6-0, 6-3), потім молдавсько-український дует (6-2, 0-6, 10-8) та в півфіналі поступилися парі італійця та білоруса 6-4, 6-2.

Гриновецький є вихованцем клубу “Асе” (тренер Артур Гунчак).

Як писала “Галка”, на тенісному турнірі в Закарпатті франківці зайняли призові місця.