Франківський “Ураган” здобув Кубок України у грі проти “Аврори” (ФОТО)

Автор: Жанна Головенко

05 Тра, 2024 15:57

Іванофранківці першими пропустили. У другому таймі Корсун зрівняв рахунок та “ураганівці” завдяки Грицині вийшли вперед. Однак господарі змогли забити у відповідь, тож основний час завершився з результатом 2:2 і команди зіграли екстра-тайми.

У першому додатковому таймі після шостого фолу з 12-тиметрового забив Шотурма. “Аврора” намагалася відігратися, та франківці все ж втримали переможний рахунок, а за лічені секунди до кінця матчу гол у пусті ворота забив голкіпер “ураганівців” Савенко- 2:4 і Кубок України їде в Івано-Франківськ.

Це вже втретє прикарпатці виборюють Кубок України.

Як писала “Галка”, гравець франківського клубу «Ураган» та національної збірної Петро Шотурма продав футболки з Чемпіонату світу та зібрав 42 000 грн для ЗСУ