Франківці допомогли хмельничанам відправити джип бійцям у зону АТО (ФОТО)

Автор: Людмила Баран

09 Feb, 2015 12:04

Поділитись публікацією
Франківці допомогли хмельничанам відправити джип бійцям у зону АТО (ФОТО)

Мешканці Хмельницького попросили франківських волонтерів купити автомобіль для бійців Луганського прикордонного загону у місті Щастя. На Вічевому майдані 9 лютого відбулося освячення придбаного джипа “Mitsubishi L 200″перед відправленням у дорогу.

За словами волонтерки Наталії Перцович, у Щасті служать військові з Хмельниччини. Їхній старий автомобіль, подарований президентом, підірвався на фугасі

“Оскільки, як я розумію, у Хмельницькому волонтерська діяльність працює не так систематично і масштабно, як, наприклад, в нас в Івано-Франківську, то ці люди почали шукати волонтерів з інших регіонів і звернулися до мене”, – розповіла Наталія Перцович.

Вона розказала, що франківці знайшли автомобіль, знайшли кошти, переобладнали його, а потім, виявилося, що  хмельничани також зібрали гроші. Тож місцеві волонтери придбали ще одну машину для своїх земляків, яку відправлять наступного тижня.

Джип “Mitsubishi L 200” купили у Львові за 4 800 доларів. Його відправлять до Харкова, де вже чекають бійці з Луганського прикордонного загону. По дорозі волонтери з “Промінь ІФ” завезуть машину  до Хмельницького, де її завантажать зібраною допомогою.

Також франківські волонтери зараз працюють над обладнанням реанімобіля марки “Фольксваген” для медиків батальйону “Айдар”.

Фото Юрій Гриньків\Galka.if.ua