Франківці мають час на феєрверки до четверга

Автор: Людмила Баран

08 Sep, 2014 14:21

Поділитись публікацією
Франківці мають час на  феєрверки до четверга

Міськвиконком 5 вересня прийняв  рішення «Про заборону використання піротехнічних засобів». Проте, на вихідних в Івано-Франківську знову можна було почути їхні постріли. Як виявилося, дане рішення вступає в дію з часу опублікування в ЗМІ.

Міська влада вирішила, що в Івано-Франківську недоречно проводити розважальні заходи у супроводі феєрверків в час, коли на Сході України гинуть наші земляки.

Згідно з текстом рішення «Про заборону використання піротехнічних засобів», працівники управління торгівлі  та  управління з питань надзвичайних ситуацій міськвиконкому мають провести інформаційну роботу з населенням. Забезпечувати контроль за дотриманням заборони мають співробітники міліції та служби надзвичайних ситуацій.

“Воно вступає в дію з часу опублікування в “Західному кур’єрі”. Рішення виконкому дає право працівникам МВС складати у разі порушеннь адміністративні протоколи”, – зауважив секретар міської ради Микола Вітенко.

Як відомо, газета “Західний кур’єр” виходить у четвер. Тож з цього часу іванофранківцям варто обмеживати розмах святкувань.