Франківці на вихідних борються з антисанітарією

Автор: Людмила Баран

30 Jun, 2014 19:13

Поділитись публікацією
Франківці на вихідних борються з антисанітарією

Мешканці вулиці Хоткевича 30 червня вирішили зруйнувати загорожу сміттєвого майданчика, розташованого у дворі.

Ще в квітні цього року люди з навколишніх будинків звернулися у міську раду  з проханням перенести цей майданчик, влаштувати сквер та відмовити  у продовженні оренди підприємцю. Останній приблизно 10 років займає ділянку  позаду смітника з наміром побудувати там крамницю з кафетерієм.

Департамент комунального господарства написав, що смітник неможливо перемістити. Згодом, все ж,  контейнери з нього перенесли на сусідні майданчики.

30 червня громада розбирала цегляний мур, який огороджував майданчик. До них прийшов секретар міської ради Микола Вітенко.

“Варто також відзначити, що на цьому майданчику та  будові позаду проживає справжня колонія щурів та голубів, які неабияк стурбувалися таким ініціативам. Наразі міська рада відмовила в затвердженні проекту землеустрою для будівництва крамниці з кафетерієм і дала дозвіл на складання проекту землеустрою для відведення земельної ділянки під сквер. Розробляється кошторис на облагородження скверу, облаштування двох доріжок, лавки”, – розповідає Микола Вітенко на своєму сайті.

Фото – “Галицький кореспондент”